Spis właścicieli dla Przedmieścia Praga w latach: 1807/08, 1821, 1832, 1852, 1869



Niniejszy spis opracowany został w oparciu o: Ze względu na budowę fortyfikacji, wiele praskich budynków zostało wyburzonych. Taryffa z 1807/08 roku wykazuje wszystkie posesje, również te, które zostały zlikwidowane. Oznaczone są one: (*).

Rok Ulica Nr. Typ Właściciel Rok Ulica Nr Typ Właściciel Cyrk. 1832 Ulica Nr Typ Właściciel Cyrk. Rok Ulica Nr Typ Wlaściciel Cyrk. rok Ulica Nr Właściciel Cyrk.  
1807/08 Ratuszna 1 D. Mieyski 1821   1       1832   1       1852 Ratuszna 1 D. Garczyński Fran. 12 1869 Ząbkowska 1 Zawadzki Józef 12  
Ząbkowska 1a Brado Antoni 12  
1807/08 Ratuszna 2 Pl.pusty Rytyński 1821   2       1832   2       1852   2       1869 Ząbkowska 2 Ginter Marjanna 12  
1807/08 Ratuszna 3 Jatki Miejskie Miasto Warszawa 1821   3       1832   3       1852   3       1869   3      
1807/08 Ratuszna 4 D. Ruszkowski 1821   4       1832   4       1852   4       1869 Ząbkowska 4 Towarzyst.D.Ż.T. 12  
1807/08 Ratuszna 5 D. Jutkowski 1821   5       1832   5       1852 Ratuszna 5 D. Lambelet Ludw. 12 1869 Ząbkowska 5 Połubińska Tekla 12  
1807/08 Ratuszna 6 D. Modliński 1821   6       1832   6       1852   6       1869 Ząbkowska 6 Frydrychiewicz An. 12  
1807/08 Ratuszna 7 D. Piątkowski 1821   7       1832   7       1852   7       1869   7      
1807/08 Ratuszna 8 Kośc. i Klasz. XX.Bernardynów 1821 Szeroka 8 Kapl. Lor.   8 1832 Ratuszna 8 Kośc. Kaplica Loretańska 12 1852 Ratuszna 8 Kośc. Kaplica Loretańska 12 1869 Ratuszna 8 Paraf.Prag. 12  
1807/08 Nowa 9 D. Balicki 1821   9       1832   9       1852   9       1869   9      
1807/08 Nowa 10 Pl.pusty   1821   10       1832   10       1852   10       1869   10      
1807/08 Nowa 11 D. Zarzycki 1821   11       1832   11       1852   11       1869   11      
1807/08 Nowa 12 D. Jatki Miejski 1821   12       1832   12       1852   12       1869   12      
1807/08 Nowa 13 D. Zarankiewicz 1821   13       1832   13       1852   13       1869   13      
1807/08 Nowa 14 D. Weres 1821   14       1832   14       1852   14       1869   14      
1807/08 Nowa 15 K Prokop 1821   15       1832   15       1852   15       1869   15      
1807/08 Nowa 16 D. Wolfinger 1821   16       1832   16       1852   16       1869   16      
1807/08 Nowa 17 D. Karpiński 1821   17       1832   17       1852   17       1869   17      
1807/08 Nowa 18 D. Skalski 1821   18       1832   18       1852   18       1869   18      
1807/08 Nowa 19 D. Elsnerów 1821   19       1832   19       1852   19       1869   19      
1807/08 Nowa 20 D. Burkowski 1821   20       1832   20       1852   20       1869   20      
1807/08 Nowa 21 D. Królikowski 1821   21       1832   21       1852   21       1869   21      
1807/08 Nowa 22 Pl.pusty Zarangiewicz 1821   22       1832   22       1852   22       1869   22      
1807/08 Nowa 23 D. Karkoski 1821   23       1832   23       1852   23       1869   23      
1807/08 Nowa 24 D. Falczyński 1821   24       1832   24       1852   24       1869   24      
1807/08 Nowa 25 D. Szyszkowski 1821   25       1832   25       1852   25       1869   25      
1807/08 Nowa 26 D. Szwartz 1821   26       1832   26       1852   26       1869   26      
1807/08 Nowa 27 K Grabińska 1821   27       1832   27       1852   27       1869   27      
1807/08 Nowa 28 D. Samfonowicz 1821   28       1832   28       1852   28       1869   28      
1807/08 Szeroka 29 K Pokal 1821   29       1832   29       1852   29       1869   29      
1807/08 Szeroka 30 D. Gaduszewski 1821   30       1832   30       1852   30       1869   30      
1807/08 Szeroka 31 Pl.pusty   1821   31       1832   31       1852   31       1869   31      
1807/08 Szeroka 32 D. Giersz 1821   32       1832   32       1852   32       1869   32      
1807/08 Szeroka 33 D. Słowicki 1821   33       1832   33       1852   33       1869   33      
1807/08 Szeroka 34 K Markoski 1821   34       1832   34       1852   34       1869   34      
1807/08 Szeroka 35 D. Leniarski 1821 Szeroka 35 D. Szynkiewicz 8 1832 Szeroka 35 D. Szynkiewiczowa Katarzyna 12 1852 Szeroka 35 Pl. Szynkiewicz Katarzyna 12 1869 Petersburgska 35 SS. Szynkiewiczów 12  
1807/08 Szeroka 36 D. Kalinowski 1821 Szeroka 36 D. Gąsiewicz 8 1832 Szeroka 36 D. Gąsiewicz Paweł 12 1852 Szeroka 36 Pl. Gąsiewicz Paweł 12 1869 Petersburgska 36 Perłoga Jan 12  
1807/08 Szeroka 37 D. Fuxberger 1821 Szeroka 37 D. Filipecki 8 1832 Szeroka 37 D. Filipecka Wiktorya 12 1852 Szeroka 37 Pl. Pergałowska Dorota 12 1869   37      
1807/08 Szeroka 38 D. Wyszyński 1821 Szeroka 38 D. Troszczyńska 8 1832 Szeroka 38a D. Grontkiewicz Filip 12 1852 Szeroka 38a Pl. Troszczyński 12 1869 Petersburgska 38 Gumowski Norbert 12  
1832 Szeroka 38b D. Głowacka Maryanna 12 1852 Szeroka 38b D. Głowacka Maryanna 12  
1807/08 Szeroka 39 D. Lewandoski 1821 Szeroka 39 D. Iłkowski 8 1832 Szeroka 39 D. Kirszenstein Mordka Zelkowicz 12 1852 Szeroka 39 D. Kierszensztein Ryfka 12 1869 Petersburgska 39 Szyldberg Manas 12  
1807/08 Szeroka 40 D. Wangerowie 1821 Szeroka 40 D. Sadowski 8 1832 Szeroka 40 D. Sadowski Woyciech 12 1852 Szeroka 40 D. Sadowska Maryanna 12 1869 Petersburgska 40 Wardak Rozalia 12  
1807/08 Szeroka 41 D. Fogth 1821 Szeroka 41 D. Skoraczyński 8 1832 Szeroka 41 K. Skóraczyński Onufry 12 1852 Szeroka 41 K. Bulterów Ssów 12 1869 Petersburgska 41 Gruszczyński Andrzej 12  
1807/08 Szeroka 42 D. Muller 1821 Szeroka 42 D. Muller 8 1832 Szeroka 42 Ogr. Gotz Jan 12 1852 Szeroka 42 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 42 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 43 D. Schlaegel 1821 Szeroka 43 D. Szlegiel 8 1832 Szeroka 43 Ogr. Gotz Jan 12 1852 Szeroka 43 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 43 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 44 D. Eichler 1821 Szeroka 44 D. Peltz 8 1832 Szeroka 44 Plac Gotz Jan 12 1852 Szeroka 44 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 44 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 45 Pl.pusty Dombski 1821   45       1832   45       1852   45 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 45 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 46 D. Eichler 1821 Szeroka 46 D. Peltz 8 1832 Szeroka 46 D. Gotz Jan 12 1852 Szeroka 46 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 46 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 47 D. Eichler 1821 Szeroka 47 D. Peltz 8 1832 Szeroka 47 D. Gotz Jan 12 1852 Szeroka 47 Pl. Zarząd Wojskowy 12 1869 Petersburgska 47 Rządowy 12  
1807/08 Szeroka 48 D. Gotlieb  1821 Szeroka 48 D. Kaufman 8 1832 Szeroka 48 D. Kaufman Krzysztof 12 1852 Szeroka 48 Pl. Kaufmana Krzysztofa Ssów 12 1869 Petersburgska 48 SS. Kaufmann 12  
1807/08 Szeroka 49 D. Karkowski 1821 Szeroka 49 D. Karkowski 8 1832 Szeroka 49 K. Karkowski Jan 12 1852 Szeroka 49 K. Karkowska Rozalia 12 1869 Petersburgska 49 Engielhard Edward 12  
1807/08 Szeroka 50 D. Grabowski 1821 Szeroka 50 D. Grabowski 8 1832 Szeroka 50 D. Grabowska Salomea 12 1852 Szeroka 50 D. Gumowska Anna 12 1869 Petersburgska 50 Gumowski Norbert 12  
1807/08 Szeroka 51 D. Grabowski 1821 Szeroka 51 D. Grabowski 8 1832 Szeroka 51 D. Grabowska Salomea 12 1852 Szeroka 51 D. Gumowska Anna 12 1869 Petersburgska 51 Gumowski Norbert 12  
1807/08 Szeroka 52 D. Fuxberger 1821 Szeroka 52 D. Filipecki 8 1832 Szeroka 52 D. Filipecka Wiktorya 12 1852 Szeroka 52 Pl. Pergałowska Dorota 12 1869   52      
1807/08 Szeroka 53 D. Dzięciołoski 1821 Szeroka 53 D. Dzięciołowski 8 1832 Szeroka 53 D. Dzięciołowski Antoni 12 1852 Szeroka 53 D. Zdrojewski Stanisław 12 1869 Petersburgska 53 Niniewski Adam 12  
1807/08 Szeroka 54 D. Tichner 1821 Szeroka 54 D. Barschowa 8 1832 Szeroka 54 D. Dyszerowa Regina 12 1852 Szeroka 54 Pl. Bartoszewicz Felix 12 1869 Petersburgska 54 Garczyński Stanisław 12  
1807/08 Szeroka 55 D. Weres 1821 Szeroka 55 D. Weresia Ssów 8 1832 Szeroka 55 D. Zołnowski Joachim 12 1852 Szeroka 55 D. Rejchert Jan 12 1869 Petersburgska 55 Schlegelnitch A. 12  
1807/08 Szeroka 56 D. Karpiński 1821 Szeroka 56 D. Karpińska 8 1832 Szeroka 56 D. Karpińska Anna 12 1852 Szeroka 56 Pl. Karpińskich Ssów 12 1869 Petersburgska 56 Schlegelnitch A. 12  
1807/08 Szeroka 57 D.   1821 Szeroka 57 D. Rosenmundowa 8 1832 Szeroka 57a D. Rosemundowa Anna 12 1852 Szeroka 57a Pl. Wiśniewskich Ssów 12 1869 Petersburgska 57 SS.Wiśniewscy 12  
1832 Szeroka 57b D. Rosemundowa Anna 12 1852 Szeroka 57b Pl. Wiśniewskich Ssów 12  
1807/08 Szeroka 58 D. Orzygalski 1821 Szeroka 58 D. Orzygalska 8 1832 Szeroka 58 D. Orzygalska Agata 12 1852 Szeroka 58 Pl. Sandmann Józef 12 1869   58      
1807/08 Szeroka 59 D. Kuczborski 1821 Szeroka 59 D. Ciborowski 8 1832 Szeroka 59 D. Zabrocki Stefan 12 1852 Szeroka 59 K. Miasto Warszawa 12 1869 Petersburgska 59 Miasto Warszawa 12  
1807/08 Szeroka 60 D. Bartnicki 1821 Szeroka 60 D. Czyżewski 8 1832 Szeroka 60 D. Czyżewski Wawrzyniec 12 1852 Szeroka 60 Pl. Dąbrowski Franciszek 12 1869 Petersburgska 60 Baranowska Elżbieta 12  
1807/08 Szeroka 61 D. Lidman 1821 Szeroka 61 D. Lichnan 8 1832 Szeroka 61 D. Lindman Elżbieta 12 1852 Szeroka 61 D. Schwartz Fryderyk 12 1869 Petersburgska 61 Netzel Konstanty 12  
1807/08 Szeroka 62 D. Grabiński 1821 Szeroka 62 D. Grabiński 8 1832 Szeroka 62 D. Szymański Józef 12 1852 Szeroka 62 Pl. Berezińskich Ssów 12 1869   62      
1807/08 Szeroka 63 D. Henzel 1821 Szeroka 63 D. Hersz Moszek 8 1832 Szeroka 63 D. Hersz Moszkiewicz Kohn 12 1852 Szeroka 63 Pl. Cohna Hersza Moszkowicza Ssów 12 1869   63      
1807/08 Szeroka 64 D. Panuzewska 1821 Szeroka 64 D. Chrzanowski 8 1832 Szeroka 64 D. Chrzanowski Bonifacy 12 1852 Szeroka 64 Pl. Lewarskich Ssów 12 1869 Petersburgska 64 SS. Lanarskich 12  
1807/08 Szeroka 65 D. Kozłoski 1821 Szeroka 65 D. Rapieiewski 8 1832 Szeroka 65 D. Rapiejewski Franciszek 12 1852 Szeroka 65a D. Rapiejewski Franciszek 12 1869 Strzelecka 65a Gradzitkiewicz Leopold 12  
1869 Strzelecka 65b Kwiatkowski Aleksander 12  
1852 Szeroka 65b D. Kwiatkowski Franciszek 12 1869 Strzelecka 65c Zejdler Józefa 12  
1869 Strzelecka 65d Charchows. 12  
1869 Petersburgska 65 SS. Zejdler 12  
1807/08 Szeroka 66 D. Wawarkiewicz 1821 Szeroka 66 D. Godlewski 8 1832 Strzelecka 66 D. Godlewski Jan 12 1852 Strzelecka 66 Pl. Kwiatkowski Franciszek 12 1869 Strzelecka 66 Barbarski 12  
1807/08 Strzelecka 67 D. Rozwadowski 1821 Strzelecka 67 D. Bartosiewicz 8 1832 Strzelecka 67 D. Bartosiewicz Stanisław 12 1852 Strzelecka 67 D. Bartoszewicz Felix 12 1869 Strzelecka 67 Bartoszewicz Tekla 12  
1807/08 Strzelecka 68a D. Zieliński 1821 Strzelecka 68a D. Rudkowska 8 1832 Strzelecka 68a Ogr. Bartosiewicz Stanisław 12 1852 Strzelecka 68a Pl. Pergałowska Dorota 12 1869 Strzelecka 68 Pergołowski Jan 12  
1807/08 Tylna 68b D. Rudnicki 1821 Tylna 68b D. Porgołowski 8 1832 Strzelecka 68b D. Pergełowski Jan 12 1852 Strzelecka 68b D. Pergałowska Dorota 12    
1807/08 Tylna 69 Pl.pusty Fuxberger 1821   69       1832   69       1852   69       1869   69      
1807/08 Tylna 70 Pl.pusty Grabowski 1821 Tylna 70a D. Grabowski 8 1832 Tylna 70a Plac Grabowska Salomea 12 1852 Tylna 70a Pl. Grabowskich Ssów 12 1869   70a      
Tylna 70b D. Peltz 8 1832 Tylna 70b D. Gotz Jan 12 1852 Tylna 70b Pl. Rządowe 12 1869   70b      
1807/08 Białołęcka 71 K Gotlieb 1821 Tylna 71 K Peltz 8 1832 Tylna 71 K. Gotz Jan 12 1852 Tylna 71 K. Rządowe 12 1869   71      
1807/08 Białołęcka 72 Pl.pusty Eichler 1821   72       1832   72       1852   72       1869   72      
1807/08 Białołęcka 73 D. Rydłowski 1821   73       1832   73       1852   73       1869   73      
1807/08 Białołęcka 74 Pl.pusty   1821   74       1832   74       1852   74       1869   74      
1807/08 Gołędzynów 75 Pl.pusty   1821   75       1832   75       1852   75       1869   75      
1807/08 Gołędzynów 76 Pl.pusty Eichler 1821   76       1832   76       1852   76       1869   76      
1807/08 Gołędzynów 77 Pl.pusty Eichler 1821   77       1832   77       1852   77       1869   77      
1807/08 Gołędzynów 78 D. Kowalski 1821 Gołędzynów 78 D. Krzyżanowski 8 1832 Golendzinów 78a K. Rogatki M.Warszawy 12 1852 Golendzinów 78a K. Miasto Warszawa 12 1869 Strzelecka 78a Rogatka Petersburg. 12  
1832 Golendzinów 78b D. Krzyżanowska Teressa 12 1852 Golendzinów 78b Pl. Krzyżanowska Teressa 12 1869 Strzelecka 78b Kurtz K. 12  
Golendzinów 78c Pl. Wilson Józef 12  
1807/08 Gołędzynów 79 K Pniewski 1821 Gołędzynów 79 D. Poiewski 8 1832 Golendzinów 79 D. Pniewski Piotr 12 1852 Golendzinów 79 Pl. Rządowy 12 1869 Strzelecka 79 Rządowy 12  
1807/08 Gołędzynów 80 Pl.pusty Gardecki 1821 Gołędzynów 80 D. Gardecki 8 1832 Golendzinów 80 D. Gotz Jan 12 1852 Golendzinów 80 Pl. Rządowy 12 1869 Strzelecka 80 Rządowy 12  
1807/08 Gołędzynów 81 D. Gros 1821 Gołędzynów 81 D. Peycz 8 1832 Golendzinów 81 D. Zelkowski Jan 12 1852 Golendzinów 81 Pl. Rządowy 12 1869 Strzelecka 81 Rządowy 12  
1807/08 Dziwna 82 Mł. Eichler 1821 Dziwna 82 Plac pusty Peltz 8 1832 Dziwna 82 Plac Gotz Jan 12 1852 Dziwna 82 Pl. Rządowy 12 1869 Dziwna 82 Koszary Woj. 12  
1807/08 Dziwna 83 D. Twarde 1821 Dziwna 83 D. Twardowa 8 1832 Dziwna 83 D. Twardo 12 1852 Dziwna 83 D. Radziszewski Kazimierz 12 1869 Dziwna 83 Obuchowski Jóżef 12  
1807/08 Dziwna 84 Pl.pusty   1821 Dziwna 84 D. Rembielski 8 1832 Dziwna 84 D. Rembelski Ludwik 12 1852 Dziwna 84 D. Rembelski Ludwik 12 1869 Dziwna 84 Kwint Konstanty 12  
1807/08 Dziwna 85 Pl.pusty Twarde 1821 Dziwna 85 Pl.pusty Pl.pusty 8 1832 Dziwna 85 Plac Wasik Łukasz 12 1852 Dziwna 85 Pl. Ryfling Ssów 12 1869 Dziwna 85 SS.Ryfting 12  
1807/08 Dziwna 86 D. Wstawski 1821 Dziwna 86 D. Stawski 8 1832 Dziwna 86 D. Stawski Jakób 12 1852 Dziwna 86 D. Rembelski Wojciech 12 1869 Dziwna 86 Lankajtes Eleonora 12  
1807/08 Dziwna 87a D. Leniarski 1821 Dziwna 87a D. Leniarski 8 1832 Dziwna 87a D. Leniarski Jan 12 1852 Dziwna 87a 87a D. 12 1869 Dziwna 87a SS. Ottomańskich 12  
1807/08 Dziwna 87b D. Otomański 1821 Dziwna 87b Plac pusty Otomański 8 1832 Dziwna 87b D. Grabowska Salomea 12 1852 Dziwna 87b 87b Pl. 12 1869 Dziwna 87 Wiśniewski Karol 12  
1807/08 Dziwna 88 Pl.pusty Dzwonkowski 1821   88       1832   88       1852   88       1869   88      
1807/08 Dziwna 89 D. Twarde 1821 Dziwna 89 D. Twardo 8 1832 Dziwna 89 D. Twardo Antoni 12 1852 Dziwna 89 89 D. 12 1869 Dziwna 89 Lebisz Stanisław 12  
1807/08 Dziwna 90 D. Raichniewicz 1821 Dziwna 90 D. Dragniewicz 8 1832 Dziwna 90 D. Zagalski Józef 12 1852 Dziwna 90 90 D. 12 1869 Dziwna 90 SS. Szejnang 12  
1807/08 Dziwna 91 D. Wardyński 1821 Dziwna 91 D. Gurski 8 1832 Dziwna 91 D. Górski Michał 12 1852 Dziwna 91 91 D. 12 1869 Dziwna 91 Piwońska Józefa 12  
1807/08 Dziwna 92 D. Wołoczyński 1821 Dziwna 92 D. Haim Dawid 8 1832 Dziwna 92 D. Czerwiński Wincenty 12 1852 Dziwna 92 92 D. 12 1869 Dziwna 92 Prosower Mendel 12  
1807/08 Dziwna 93a D. Eichler 1821 Dziwna 93 D. Peltz 8 1832 Dziwna 93 D. Hildt Ludwika 12 1852 Dziwna 93 D. Danzygerkron Dwoyra 12 1869 Dziwna 93 Korenblas Icyk 12  
1807/08 Dziwna 93b Pl.pusty Eichler  
1807/08 Dziwna 94 D. Leniarski 1821 Dziwna 94 D. Szynkiewicz 8 1832 Dziwna 94 D. Szynkiewiczowa Katarzyna 12 1852 Dziwna 94 D. Sieńkiewicz Katarzyna 12 1869 Dziwna 94 SS. Sienkiewicz 12  
1807/08 Dziwna 95 D. Woyda 1821 Dziwna 95 D. Woyda 8 1832 Dziwna 95 D. Woyda Maryanna 12 1852 Dziwna 95 Pl. Szuldberg Berek 12 1869 Dziwna 95 Szuldberg 12  
1807/08 Krzywa 96 Pl.pusty Janikiewicz 1821 Krzywa 96 K. Peltz 8 1832 Krzywa 96 K. Gotz Jan 12 1852 Krzywa 96 D. Rządowy 12 1869 Dziwna 96 Rządowy 12  
1807/08 Krzywa 97 Br. Eichler 1821   97       1832   97       1852   97       1869   97      
1807/08 Krzywa 98 D. Wasik 1821 Krzywa 98 D. Wasik 8 1832 Krzywa 98 D. Wasik Łukasz 12 1852 Krzywa 98 Pl. Wosik Magdalena 12 1869   98      
1807/08 Krzywa 99 D. Schlaegel 1821   99       1832   99       1852   99       1869   99      
1807/08 Krzywa 100 Pl.pusty Lis 1821 Krzywa 100 D. Grabowski 8 1832 Krzywa 100 Ogr. Grabowska Salomea 12 1852 Krzywa 100 Pl. Grabowskich Ssów 12 1869   100      
1807/08 Krzywa 101 Pl.pusty Dyrewicz 1821   101       1832   101       1852   101       1869   101      
1807/08 Krzywa 102 D. Schram 1821 Krzywa 102 D. Szram 8 1832 Krzywa 102 D. Szram Rozalia 12 1852 Krzywa 102 D. Szram Zofia 12 1869 Dziwna 102 Refling 12  
1807/08 Dębowa 103 D. Kigel 1821 Dębowa 103 D. Ryfling 8 1832 Dębowa 103 D. Ryfling Jan 12 1852 Dębowa 103 Pl. Rządowy 12 1869 Dębowa 103 SS. Brocińskich 12  
1807/08 Dębowa 104 D. Kubicki 1821 Dębowa 104 D. Kubik 8 1832 Dębowa 104 D. Kubik Andrzey 12 1852 Dębowa 104 Pl. Rządowy 12 1869 Dębowa 104 SS. Kubik 12  
1807/08 Dębowa 105 D. Kycziński 1821 Dębowa 105 D. Głębowiczowa 8 1832 Dębowa 105 D. Danzigerkron Abram Psiachowicz 12 1852 Dębowa 105 Pl. Danzygerkron Dwoyra 12 1869 Dębowa 105 SS. Dancygerkran 12  
1807/08 Dębowa 106 D. Zakrzeski 1821 Dębowa 106 D. Zakrzewski 8 1832 Dębowa 106 D. Zakrzewska Maryanna 12 1852 Dębowa 106 D. Zakrzewska Maryanna 12 1869 Dębowa 106 Kutkorowski Józef 12  
1807/08 Dębowa 107 D. Wawarkiewicz 1821 Dębowa 107 D. Budna 8 1832 Dębowa 107 D. Kleyna Franciszek 12 1852 Dębowa 107 D. Szlenker Karol 12 1869 Dębowa 107 Kieller Karol 12  
1807/08 Dębowa 108 D. Wawarkiewicz 1821 Dębowa 108 D. Wawarkiewiczowa 8 1832 Dębowa 108 D. Danzigerkron Abram Psiachowicz 12 1852 Dębowa 108 D. Gundelach Karol 12 1869 Dębowa 108 Piętka Julia 12  
1807/08 Dębowa 109 D. Pfal 1821 Dębowa 109 D. Rolewska 8 1832 Dębowa 109 D. Schoetz Franciszek 12 1852 Dębowa 109 K. Piętka Marcin 12 1869 Dębowa 109 Piętka Julia 12  
1807/08 Dębowa 110 D. Tyłowiecki 1821 Dębowa 110 D. Engelhard 8 1832 Dębowa 110 D. Sawicki Paweł 12 1852 Dębowa 110 D. Sawicka Katarzyna 12 1869 Dębowa 110 Rawicki Tomasz 12  
1807/08 Dębowa 111 D. Synkiewicz 1821 Dębowa 111 D. Kruszewski 8 1832 Dębowa 111 D. Kruszewski Tobiasz 12 1852 Dębowa 111 Pl. Kruszewski Tobiasz 12 1869 Dębowa 111 SS. Kruszewskich 12  
1807/08 Dębowa 112 D. Jazwiński 1821   112       1832   112       1852   112       1869   112      
1807/08 Dębowa 113 Pl.pusty Radzywił 1821   113       1832   113       1852   113       1869   113      
1807/08 Dębowa 114 D. Drozdoski 1821   114       1832   114       1852   114       1869   114      
1807/08 Dębowa 115 D. Tiszka 1821 Dębowa 115 D. Pałaszewska 8 1832 Dębowa 115 D. Domański Antoni 12 1852 Dębowa 115a Pl. Slusarski Albert 12 1869 Dębowa 115 Ślusarski Albert 12  
1852 Dębowa 115b Pl. Domańska Katarzyna 12 1869 Dębowa 115b SS. Domańskich 12  
1807/08 Dębowa 116 D. German 1821 Dębowa 116 D. Leniarski 8 1832 Dębowa 116 D. Leniarski Wincenty 12 1852 Dębowa 116 Pl. Lenarskich Ssów 12 1869 Dębowa 116 SS. Lenarskich 12  
1807/08 Dębowa 117 Pl.pusty Wawarkiewicz 1821   117       1832   117       1852   117 Pl. Szymanowska Anna 12 1869 Dębowa 117 Kieller Karol 12  
1807/08 Dębowa 118 D. Kalynoski 1821 Dębowa 118 D. Gąsiewicz 8 1832 Dębowa 118 D. Krzempiński Maciey 12 1852 Dębowa 118 D. Iwanowicz Maryanna 12 1869 Dębowa 118 Bielski Józef 12  
1807/08 Wodna 119 D. Troianoski 1821 Wodna 119 D. Zarębina 8 1832 Wodna 119 D. Zarębina Teressa 12 1852 Wodna 119 Pl. Lawenko Antoni 12 1869 Dębowa 119 Rządowy 12  
1807/08 Wodna 120 D. Małecka 1821 Wodna 120 Pl.pusty   8 1832 Wodna 120 Plac Ryfling Jan 12 1852 Wodna 120 Pl. Budny Andrzej 12 1869 Dębowa 120 SS. Budni 12  
1807/08 Wodna 121 D. Brodoski 1821 Wodna 121 D. Berek Zeling 8 1832 Wodna 121 D. Berek Zelig Schildberg 12 1852 Wodna 121 D. Schuldberg Berek Zelig 12 1869 Wodna 121 Szulberg Szapsia 12  
1807/08 Wodna 122 D. Smutkiewicz 1821 Wodna 122 D. Rosoliński 8 1832 Wodna 122 D. Rosolińska Anna 12 1852 Wodna 122 Pl. Wardak Andrzej 12 1869 Wodna 122 Dolewczyński Tom. 12  
1807/08 Wodna 123 D. Wawarkiewicz 1821 Wodna 123 D. Budny 8 1832 Wodna 123 D. Budny Andrzey 12 1852 Wodna 123 Pl. Budny Andrzej 12 1869 Wodna 123 SS. Budni 12  
1807/08 Mizerna 124 Pl.pusty Pilnicka 1821   124       1832   124       1852   124       1869   124      
1807/08 Mizerna 125 Pl.pusty Graboski 1821   125       1832   125       1852   125       1869   125      
1807/08 Mizerna 126 D. Kulesza 1821 Mizerna 126 D. Kulesza 8 1832 Mizerna 126 D. Kulesza Łukasz 12 1852 Mizerna 126 Pl. Kulesza Mikołaj 12 1869 Mizerna 126 Gumowski Norbert 12  
1807/08 Mizerna 127 D. Scipiński 1821 Mizerna 127 D. Grabowski 8 1832 Mizerna 127 Plac Grabowska Salomea 12 1852 Mizerna 127 Pl. Gumowska Anna 12 1869 Mizerna 127 Gumowski Norbert 12  
1807/08 Mizerna 128 Pl.pusty Kubaszewski 1821   128       1832   128       1852   128       1869   128      
1807/08 Mizerna 129 D. Kamiński 1821 Mizerna 129 D. Demby 8 1832 Mizerna 129 D. Axmann Karol 12 1852 Mizerna 129 D. Forwerk Jan 12 1869 Mizerna 129 SS. Forwerk 12  
1807/08 Błotna 130 Pl.pusty Fuxberger 1821   130       1832   130       1852   130       1869   130      
1807/08 Błotna 131 Pl.pusty Kowerski 1821   131       1832   131       1852   131       1869   131      
1807/08 Błotna 132 Pl.pusty Markoski 1821   132       1832   132       1852   132       1869   132      
1807/08 Błotna 133 Pl.pusty Glyński 1821 Błotna 133 Pl.pusty Kruszewski 8 1832 Błotna 133 D. Kruszewski Tobiasz 12 1852 Błotna 133 Pl. Wojciechowskich Ssów 12 1869 Mizerna 133 SS. Wojciechows. 12  
1807/08 Przebiesz 134 Pl.pusty Donelson 1821   134       1832   134       1852   134       1869 Mizerna 134 SS. Kruszewskich 12  
1807/08 Przebiesz 135 Pl.pusty Markoski 1821   135       1832   135       1852   135       1869   135      
1807/08 Przebiesz 136 D. Lipski 1821 Targowa 136 D. Rode 8 1832 Targowa 136 D. Kwiatkowski Jan 12 1852 Targowa 136 Pl. Miasto Warszawa 12 1869 Grodzińska 136 Kwiatkowska Ewa 12  
1807/08 Przebiesz 137 D. Zaręba 1821 Targowa 137 D. Kozłowski 8 1832 Targowa 137 D. Filipecka Wiktorya 12 1852 Targowa 137 Pl. Pergałowska Dorota 12 1869 Grodzińska 137 Pergola Jan 12  
1807/08 Przebiesz 138 D. Miejski 1821 Targowa 138 D. Mieyski 8 1832 Targowa 138 D. M.Warszawa 12 1852 Targowa 138 D. Jasiński Łukasz 12 1869 Grodzińska 138 Jasiński Łukasz 12  
1807/08 Przebiesz 139 D. Miłobędzki 1821 Targowa 139 Pl.pusty   8 1832 Targowa 139 Ogr. Miłobęckich Ssów 12 1852 Targowa 139 Ogr. Balickich Ssów 12 1869 Grodzińska 139 Unger Józef 12  
1807/08 Przebiesz 140 D. Miłobędzki 1821 Targowa 140 D. Miłobędzka 8 1832 Targowa 140 D. Miłobęckich Ssów 12 1852 Targowa 140 D. Balickich Ssów 12 1869 Grodzińska 140 Unger Józef 12  
1807/08 Przebiesz 141 D. Dąbrowska 1821 Targowa 141 D. Dusziszewska 8 1832 Targowa 141 D. Dudziszewski Karol 12 1852 Targowa 141 D. Kozikowski Felix 12 1869   141      
1807/08 Przebiesz 142 D. Dąbrowska 1821 Targowa 142 Pl.pusty   8 1832 Targowa 142 Plac Dudziszewski Karol 12 1852 Targowa 142 Pl. Kozikowski Felix 12 1869   142      
1807/08 Przebiesz 143 D. Sikorski 1821 Targowa 143 D. Sikorski 8 1832 Targowa 143 D. Sikorski Stanisław 12 1852 Targowa 143 D. Sikorski Stanisław 12 1869 Grodzińska 143/3a Sikorski Kazimierz 12  
1807/08 Przebiesz 144 D. Ostaszewski 1821 Targowa 144 D. Markowski 8 1832 Targowa 144 D. Sandmann Antoni 12 1852 Targowa 144 D. Piwnicka Barbara 12 1869 Grodzińska 144/5a Walfisz Aron 12  
1807/08 Przebiesz 145 D. Ryniewicz 1821 Targowa 145 D. Demby 8 1832 Targowa 145 D. Demby Jan 12 1852 Targowa 145 D. Grodzikiewicz maciej 12 1869 Grodzińska 145b/6 Banhoff Drogi Żelaz.Warsz.-Teresp. 12  
1807/08 Przebiesz 146 D. Dęby 1821 Targowa 146 D. Demby 8 1832 Targowa 146 D. Demby Jan 12 1852 Targowa 146 D. Szachmaciński Tom.Fran. 12 1869   146      
1807/08 Przebiesz 147 Pl.pusty Sterna 1821 Targowa 147 Pl.pusty   8 1832 Targowa 147 Plac Demby Jan 12 1852 Targowa 147 D. Kwiatkowski Franciszek 12 1869   147      
1807/08 Przebiesz 148 D. Zieleniecka 1821 Targowa 148 D. Stoczkiewicz 8 1832 Targowa 148 D. Jankiel Jakubowicz Goldstein 12 1852 Targowa 148 D. Grabowski Paweł 12 1869 Grodzińska 148 Banhoff Drogi Żelaz.Warsz.-Teresp. 12  
1807/08 Przebiesz 149 D. Humowa 1821 Targowa 149 D. Hunowa 8 1832 Targowa 149 K. Wachtenberg Fiszel Todres 12 1852 Targowa 149 D. Wajchenberg Fischel 12 1869 Grodzińska 149 Krupecki Leon 12  
1807/08 Przebiesz 150 D. Szmulowa 1821 Targowa 150 D. Szmulowa 8 1832 Targowa 150 D. Jakubowiczowej Jud. Ssów 12 1852 Targowa 150a Pl. Jakubowiczów Ssów 12 1869 Grodzińska 150 SS.Jakubowicz 12  
1852 Targowa 150b D. Goldstein Jankiel 12 1869 Grodzińska 150b Kreczyński Błażej 12  
1807/08 Przebiesz 151 K Jankiel 1821 Targowa 151 D. Jankiel Hersz 8 1832 Targowa 151 K. Wardyński Andrzey 12 1852 Targowa 151 D. Wardak Andrzej 12 1869 Grodzińska 151 SS.Wardak 12  
1807/08 Przebiesz 152 D. Korzeniewski 1821 Targowa 152 D. Demby 8 1832 Targowa 152 D. Demby Jan 12 1852 Targowa 152 D. Kellermann Moszek 12 1869 Grodzińska 152 Kielerman Moszek 12  
1807/08 Przebiesz 153 D. Goetz 1821 Targowa 153 K. Goetz 8 1832 Targowa 153 K. Goetz Jan 12 1852 Targowa 153 K. Posener Lewek 12 1869 Wołowa 153 Pozner Markus 12  
1807/08 Przebiesz 154 D. Osiński 1821 Targowa 154 D. Osińska 8 1832 Targowa 154 D. Kowalski Szymon 12 1852 Targowa 154 D. Minter Karol 12 1869 Wołowa 154 Minter Karol 12  
1807/08 Przebiesz 155 K Krzyżanoski 1821 Targowa 155a D. Krzyżanowski 8 1832 Targowa 155a D. Krzyżanowska Teressa 12 1852 Targowa 155a K. Pałuski Ignacy 12 1869 Wołowa 155 Męczyńska Barbara 12  
1821 Targowa 155b K. Krzyżanowski 8 1832 Targowa 155b K. Krzyżanowska Teressa 12 1852 Targowa 155b K. Pałuski Ignacy 12  
1807/08 Przebiesz 156 D. Papiski 1821 Targowa 156a K. Zabicki 8 1832 Targowa 156a D. Rothblit Berek Leyzer 12 1852 Targowa 156a K. Lebisz Jan 12 1869 Wołowa 156 Sokołowski Antoni 12  
1821 Targowa 156b D. Zabicki 8 1832 Targowa 156b D. Rothblit Berek Leyzer 12 1852 Targowa 156b Pl. Lebisz Jan 12  
1807/08 Przebiesz 157 D. Papiski 1821 Targowa 157 D. Zabicki 8 1832 Targowa 157 D. Rothblit Berek Leyzer 12 1852 Targowa 157 K. Lebisz Jan 12 1869 Wołowa 157 Sokołowski Antoni 12  
1807/08 Przebiesz 158 D. Borzym 1821 Targowa 158 D. Borzym 8 1832 Targowa 158 D. Borzym Mateusz 12 1852 Targowa 158 D. Bolesta Xawery 12 1869   158      
1807/08 Przebiesz 159 D. Hartmanowa 1821 Targowa 159 D. Szterna Ssów 8 1832 Targowa 159 D. Sterna Ssów 12 1852 Targowa 159 Pl. Piszkowski Franciszek 12 1869   159      
1807/08 Przebiesz 160 D. Hartmanowa 1821 Targowa 160 D. Szterna Ssów 8 1832 Targowa 160 D. Sterna Ssów 12 1852 Targowa 160 D. Piszkowski Franciszek 12 1869   160      
1807/08 Przebiesz 161 D. Koranszewski 1821 Targowa 161 D. Konaszewski 8 1832 Targowa 161 D. Konaszewski Jakób 12 1852 Targowa 161 D. Tyłowiecki Franciszek 12 1869 Wołowa 161 Tyłowiecki Franciszek 12  
1807/08 Przebiesz 162 D. Falfaszyński 1821 Targowa 162 D. Puchalski 8 1832 Targowa 162 D. Puchalski Ignacy 12 1852 Targowa 162 D. Deduchowski Wawrzeniec 12 1869 Wołowa 162 Tyłowiecki Franciszek 12  
1807/08 Przebiesz 163 D. Zamoyski 1821 Targowa 163 D. Judka Eyzyk 8 1832 Targowa 163 K. Judka Eyzyk Sendyk 12 1852 Targowa 163 D. Sendyk Fajga Judkowa 12 1869 Wołowa 163 Ankiewicz Julian 12  
1807/08 Przebiesz 164 D. Kielc 1821 Targowa 164a D. Berek Mendel 8 1832 Targowa 164a D. Berek Mendel Wildenhorn 12 1852 Targowa 164a D. Wildenhorn Berek 12 1869 Wołowa 164 Maliniak Sura 12  
1821 Targowa 164b D. Berek Mendel 8 1832 Targowa 164b D. Berek Mendel Wildenhorn 12 1852 Targowa 164b D. Wildenhorn Berek 12  
1807/08 Przebiesz 165 D. Makowski 1821 Targowa 165 D. Makowski 8 1832 Targowa 165 D. Makowski Bernard 12 1852 Targowa 165 D. Roszkewicz Antoni 12 1869 Wołowa 165 Winawer Dawid 12  
1807/08 Przebiesz 166 D. Szypkoski 1821 Targowa 166 D. Bogacki 8 1832 Targowa 166a D. Ręczyna Jan 12 1852 Targowa 166a K. Hreczyna Jan 12 1869 Wołowa 166 SS. Hreczyna 12  
1832 Targowa 166b D. Ręczyna Jan 12 1852 Targowa 166b K. Hreczyna Jan 12  
1807/08 Przebiesz 167 D. Muraski 1821 Targowa 167 D. Murawski 8 1832 Targowa 167 D. Murawskiego Ssów 12 1852 Targowa 167 Pl. Cohn Hersz 12 1869 Targowa 167 Cohn Wolf 12  
1807/08 Przebiesz 168 D. Brzerzicka 1821 Targowa 168 D. Brzezicki 8 1832 Targowa 168 D. Brzezicki 12 1852 Targowa 168 K. Gaduszewski Łukasz 12 1869 Targowa 168 Plichczyńska Elżbieta 12  
1807/08 Przebiesz 169 D. Koscielski 1821 Targowa 169a D. Dolecki 8 1832 Targowa 169a D. Rosshaar Mayer Lewek 12 1852 Targowa 169a D. Włodawer Szulim 12 1869 Targowa 169a Geldblat Szlama 12  
1821 Targowa 169b D. Dolecki 8 1832 Targowa 169b D. Rosshaar Mayer Lewek 12 1852 Targowa 169b D. Borenstein Jakób 12 1869 Targowa 169b Ge-telle Naftal 12  
1807/08 Przebiesz 170 D. Berek Smul 1821 Targowa 170 D. Berek Szmul 8 1832 Targowa 170 D. Budziński Józef 12 1852 Targowa 170 D. Lisiecki Jan 12 1869 Targowa 170 Fedecki Józef 12  
1807/08 Przebiesz 171 D. Skoryna 1821 Targowa 171 D. Skoryna 8 1832 Targowa 171 D. Skoryny Ssów 12 1852 Targowa 171 D. Czechowicz Stanisław 12 1869 Targowa 171 Kwell Edward 12  
1807/08 Przebiesz 172 K Jaroszyński 1821 Targowa 172 K Konaszewski 8 1832 Targowa 172 K. Konaszewski Grzegorz 12 1852 Targowa 172 D. Konaszewski Grzegorz 12 1869 Targowa 172 Fajncyn Doba 12  
1807/08 Przebiesz 173 D. Miejski 1821 Targowa 173 D. Żebrowski 8 1832 Targowa 173 D. Zebrowski Walenty 12 1852 Targowa 173 Pl. Peretz Perla 12 1869 Targowa 173 Heis Izaak 12  
1807/08 Przebiesz 174 D. Zebrowski 1821 Targowa 174 D. Żebrowski 8 1832 Targowa 174 D. Zebrowski Walenty 12 1852 Targowa 174 D. Peretz Perla 12 1869 Targowa 174 Feldhauzer Zygmunt 12  
1807/08 Przebiesz 175 D. Wyrozimski 1821 Targowa 175a K. Demby 8 1832 Targowa 175a D. Demby Jan 12 1852 Targowa 175a K. Waluszyńska Eleonora 12 1869 Targowa 175 SS. Walusińskich 12  
1821 Targowa 175b K. Kruszewski 8 1832   175b       1852 Targowa 175b K. Waluszyńska Eleonora 12  
1807/08 Przebiesz 176 D. Truszczyński 1821 Targowa 176 D. Jankiel 8 1832 Targowa 176 D. Fiehler Hersz Beer 12 1852 Targowa 176 D. Kruszewski Tobiasz 12 1869 Targowa 176 Kruszewski Piotr 12  
1807/08 Przebiesz 177 D. Papiski 1821 Targowa 177a K. Modranowski 8 1832 Targowa 177a K. Modranowski Stanisław 12 1852 Targowa 177a D. Maciejaszek Józef 12 1869 Targowa 177 Piętka Marcin 12  
1821 Targowa 177b D. Modranowski 8 1832 Targowa 177b D. Modranowski Stanisław 12 1852 Targowa 177b D. Maciejaszek Józef 12  
1807/08 Przebiesz 178 D. Barchman 1821 Targowa 178 D. Dawid Lewek 8 1832 Targowa 178 D. Dawid Lewek Flussfeder 12 1852 Targowa 178 K. Flusfeder Dawid 12 1869 Targowa 178 Muck Wilhelm 12  
1807/08 Przebiesz 179 D. Jatki Miejski 1821 Targowa 179 D. Jatki Piekarskie 8 1832 Targowa 179 D. M.Warszawa 12 1852 Targowa 179 Pl. Miasto Warszawa 12 1869   179      
1807/08 Przebiesz 180a D. Jatki Miejski 1821 Targowa 180a D. Jatki Szewskie 8 1832 Targowa 180a D. M.Warszawa 12 1852 Targowa 180a D. Dąbrowski Franciszek 12 1869 Targowa 180b Gumiński Władysław 12  
1807/08 Przebiesz 180b D. Ratusz Miejski 1821 Targowa 180b D. Gumowski 8 1832 Targowa 180b D. Gumowski Felix 12 1852 Targowa 180b D. Rubinstein Berek 12  
1821 Targowa 180c D. Wais 8 1832 Targowa 180c D. Dąbrowski Franciszek 12 1852 Targowa 180c Pl. Miasto Warszawa 12 1869 Wołowa 180d Rolblit Izrael 12  
1821 Targowa 180d D. Ratusz Mieyski 8 1852 Targowa 180d Pl. Miasto Warszawa 12  
1807/08 Przebiesz 181   Jatki Miejski 1821   181       1832   181       1852 Targowa 181 Bożnica Wyznania Mojżeszowego 12 1869 Wołowa 181 Gmina Izrael 12  
1807/08 Przebiesz 182 D. Berek Smulowicz 1821 Targowa 182 D. Berek Szmul 8 1832 Targowa 182 D. Jakubowiczowej Judyty Ssów 12 1852 Targowa 182 D. Taubwurtzel Pinkus 12 1869 Wołowa 182ab/2c Tanbwurtzel 12  
1807/08 Przebiesz 183 D. Kryger 1821   183       1832   183       1852   183       1869 Wołowa 183/4 SS. Gadusz 12  
1807/08 Przebiesz 184 Pl.pusty Jakubson 1821   184       1832   184       1852   184       1869 Wołowa 184a Sokołowski   12  
1807/08 Przebiesz 185 Pl.pusty Hetkoski 1821   185       1832   185       1852   185       1869 Targowa 185 SS. Gaduszewskich 12  
1807/08 Przebiesz 186 D. Getz 1821   186       1832   186       1852   186       1869 Targowa 186 SS. Gaduszewskich 12  
1807/08 Przebiesz 187 D. Dankowska 1821   187       1832   187       1852   187       1869 Targowa 187 SS. Gaduszewskich 12  
1807/08 Przebiesz 188 Pl.pusty Osiński 1821   188       1832   188       1852   188       1869 Targowa 188 Noskowski Józef 12  
1807/08 Przebiesz 189 D. Starzewski 1821 Targowa 189 D. Dolecki 8 1832 Targowa 189 D. Dolecki Ludwik 12 1852 Targowa 189 D. Zakrzewski Wincenty 12 1869 Targowa 189 Wolfowicz Samuel 12  
1807/08 Przebiesz 190 D. Kumanoski 1821 Targowa 190 D. Kumanowski 8 1832 Targowa 190 D. Kuczyński Augustyn 12 1852 Targowa 190 D. Goltzmann Henryk 12 1869 Targowa 190 Nieniewski Adam 12  
1807/08 Przebiesz 191 D. Kaczanoski 1821 Targowa 191 D. Gałkowski 8 1832 Targowa 191 D. Tepert Fryderyk 12 1852 Targowa 191 D. Zygardłowicz Franciszek 12 1869 Targowa 191 Goldstajn Anna 12  
1807/08 Przebiesz 192 D. Zawarski 1821 Targowa 192 D. Winiarski 8 1832 Targowa 192 D. Zandman Andrzey 12 1852 Targowa 192 D. Santmann Józef 12 1869 Targowa 192 SS. Zantman 12  
1807/08 Przebiesz 193 D. Dębowski 1821 Targowa 193 D. Bielicki 8 1832 Targowa 193 D. Bukowski Paweł 12 1852 Targowa 193 D. Niedźwiedzka Marya 12 1869 Targowa 193 Grave Paulin 12  
1807/08 Przebiesz 194 D. Ziółkowski 1821 Targowa 194 D. Burchard 8 1832 Targowa 194 D. Buchard Samuel 12 1852 Targowa 194 D. Frydel Katarzyna 12 1869 Targowa 194 SS. Schmidt 12  
1807/08 Przebiesz 195 D. Witt 1821 Targowa 195 D. Stoczkiewicz 8 1832 Targowa 195 D. Szulborski Jan 12 1852 Targowa 195 D. Szulborski Jan 12 1869 Targowa 195 Buczyński Józef 12  
1807/08 Przebiesz 196 Pl.pusty Wasyk 1821 Targowa 196 D. Zabawski 8 1832 Targowa 196 D. Zabawskiego Ssów 12 1852 Targowa 196 Pl. Pustein Szjndla 12 1869 Targowa 196 SS. Pasztein 12  
1807/08 Przebiesz 197 Pl.pusty Sielawski 1821 Targowa 197 D. Szelawski 8 1832 Targowa 197 D. Bieńkowski Stefan 12 1852 Targowa 197 Pl. Bieńkowski Stefan 12 1869 Targowa 197 SS. Bieńkowskich 12  
1807/08 Przebiesz 198 D. Dąbrowski 1821 Targowa 198 D. Miłobędzki 8 1832 Targowa 198 D. Miłobędzkiego Ssów 12 1852 Targowa 198 Pl. Miłobędzkich Ssów 12 1869 Targowa 198 SS. Miłobędzkich 12  
1807/08 Przebiesz 199 D. Choińska 1821 Targowa 199 D. Rzecznik 8 1832 Targowa 199 D. Rzecznik Filip 12 1852 Targowa 199 Pl. Rzecznika Ssów 12 1869 Targowa 199 SS. Rzeżniczek 12  
1807/08 Trudna 200 Plac  Sterny 1821   200       1832   200       1852   200       1869   200      
1807/08 Trudna 201 Plac  Dembe 1821   201       1832   201       1852   201       1869   201      
1807/08 Trudna 202 Plac  Dembe 1821   202       1832   202       1852   202       1869   202      
1807/08 Ząbkoska 203 D. Szelaski 1821 Ząbkoska 203 D. Bienkowski 8 1832 Ząbkowska 203 D. Bieńkowski Stefan 12 1852 Ząbkowska 203 D. Chmielewski i Tyłowiecki 12 1869 Ząbkowska 203 Rudolf Teresa 12  
1807/08 Ząbkoska 204 D. Murawski 1821 Ząbkoska 204 D. Murawski 8 1832 Ząbkowska 204 D. Murawski Grzegorz 12 1852 Ząbkowska 204 D. Kabatnik Emanuel 12 1869 Ząbkowska 204 Sylberfaden Abrach 12  
1807/08 Ząbkoska 205 D. Małynowski 1821 Ząbkoska 205 D. Szlaski 8 1832 Ząbkowska 205 D. Szlaski Franciszek 12 1852 Ząbkowska 205 D. Hreczyna Jan 12 1869 Ząbkowska 205 Hreczyńska Marja 12  
1807/08 Ząbkoska 206 D. Jezierski 1821 Ząbkoska 206 D. Jezierski 8 1832 Ząbkowska 206 D. Wasilewski Adam 12 1852 Ząbkowska 206 D. Jezierska Maryanna 12 1869 Ząbkowska 206 Jurman Hersz 12  
1807/08 Ząbkoska 207 D. Skłodoski 1821 Ząbkoska 207 D. Skłodowski 8 1832 Ząbkowska 207 D. Wyszkowski Marcin 12 1852 Ząbkowska 207 D. Rączkiewicz Felix 12 1869 Ząbkowska 207 Kwiatkowski maciej 12  
1807/08 Ząbkoska 208 D. Elwitz 1821 Ząbkoska 208a D. Haym Markus 8 1832 Ząbkowska 208a D. Miasto Warszawa 12 1852 Ząbkowska 208a D. Tyll Daniel 12 1869 Ząbkowska 208 SS. Strzemińskich 12  
1821 Ząbkoska 208b D. Haym Markus 8 1832 Ząbkowska 208b D. Miasto Warszawa 12 1852 Ząbkowska 208b D. Tyll Daniel 12  
1821 Ząbkoska 208c D. Haym Markus 8 1832 Ząbkowska 208c D. Miasto Warszawa 12 1852 Ząbkowska 208c D. Tyll Daniel 12  
1807/08 Ząbkoska 209 D. Woida 1821 Ząbkoska 209 D. Woyda 8 1832 Ząbkowska 209 D. Woyda Michał 12 1852 Ząbkowska 209 D. Piskowski Franciszek 12 1869 Ząbkowska 209 Nikiel Krystian 12  
1807/08 Ząbkoska 210 D. Sowiński 1821 Ząbkoska 210 D. Hersz Nassyn 8 1832 Ząbkowska 210 D. Hersz Nossynowicz Marym 12 1852 Ząbkowska 210a D. Kohn Nussynowicz Hersz 12 1869 Ząbkowska 210 Cohn Wolf 12  
  1869 Ząbkowska 210a Rozenberg Stanisław 12  
1832 1852 Ząbkowska 210b K. Miasto Warszawa 12  
1807/08 Ząbkoska 211 D. Szmulowa 1821 Ząbkoska 211a D. Ruszkowski Łukasz 8 1832 Ząbkowska 211a D. Ruszkowski Łukasz 12 1852 Ząbkowska 211a D. Sznapmann Kajla 12 1869 Ząbkowska 211 Gutowski 12  
1869 Ząbkowska 211a Rogatki Ząbkowskie 12  
1821 Ząbkoska 211b D. Ruszkowski Kacper 8 1832 Ząbkowska 211b D. Achtenberg Ester Ablowa 12 1852 Ząbkowska 211b D. Achtenberg Ester 12 1869 Ząbkowska 211b Zaltberg Sandel 12  
1821 Ząbkoska 211c D. Ruszkowski Adryan 8 1832 Ząbkowska 211c D. Karpowicz Michał 12 1852 Ząbkowska 211c D. Kasperska Maryanna 12 1869 Ząbkowska 211c Karpowicz Felix 12  
1821 Ząbkoska 211d D. Konaszewski 8 1832 Ząbkowska 211d D. Galicki Jakób 12 1852 Ząbkowska 211d D. Goldsztajn Herman 12 1869 Ząbkowska 211d Goldstajn Anna 12  
1832 Ząbkowska 211e D. Konaszewski Jakób 12 1852 Ząbkowska 211e Pl. Sznapmann Kajla 12 1869 Ząbkowska 211e Sznapman Kajla 12  
1869 Ząbkowska 211f Lebisz Stanisław 12  
1869 Ząbkowska 211g SS.Kruszewskich 12  
1869 Ząbkowska 212 SS. Szrenberg 12  
1807/08 Ząbkoska 212 D. Ruszkoski 1821 Ząbkoska 212 D. Ruszkowski Łukasz 8 1832 Ząbkowska 212 D. Ruszkowski Kacper 12 1852 Ząbkowska 212a D. Baar Jan 12 1869 Ząbkowska 212a SS. Bar 12  
1852 Ząbkowska 212b D. Dawid Gelasen 12 1869 Ząbkowska 212 bf Gelasen Rojsa 12  
1807/08 Ząbkoska 213 D. Midakoski 1821 Ząbkoska 213 D. Łuczyński 8 1832 Ząbkowska 213 D. Raliński Józef 12 1852 Ząbkowska 213 D. Dawid Gelasen 12 1869 Ząbkowska 213 Gelasen Rojsa 12  
1807/08 Ząbkoska 214 D. Dąbrowski 1821 Ząbkoska 214a D. Olszewski 8 1832 Ząbkowska 214a D. Olszewski Piotr 12 1852 Ząbkowska 214a D. Poszlewiczowa Józefa 12 1869 Ząbkowska 214 Kulesza Marja 12  
1821 Ząbkoska 214b D. Olszewski 8 1832 Ząbkowska 214b D. Olszewski Piotr 12 1852 Ząbkowska 214b D. Poszlewiczowa Józefa 12 1869 Ząbkowska 214ab Arens Marja 12  
1807/08 Ząbkoska 215 D. Gumowski 1821 Ząbkoska 215 D. Gumowski 8 1832 Ząbkowska 215 D. Gumowski Felix 12 1852 Ząbkowska 215 D. Gumowskich Ssów 12 1869 Ząbkowska 215 Gutman Mikołaj 12  
1807/08 Ząbkoska 216a D. Bartosiewicz 1821 Ząbkoska 216a D. Bartosiewicz 8 1832 Ząbkowska 216a D. Bartosiewicz Błażey 12 1852 Ząbkowska 216a D. Hreczyna Jan 12 1869 Ząbkowska 216a SS. Hreczyna 12  
1807/08 Ząbkoska 216b D. Fuzyński 1821 Ząbkoska 216b D. Furzyński 8 1832 Ząbkowska 216b D. Turzewski Michał 12 1852 Ząbkowska 216b D. Mściwojewska Maryanna 12 1869 Ząbkowska 216b Podbielska Jóżefa 12  
1807/08 Ząbkoska 217 D. Broniewski 1821 Ząbkoska 217 D. Broniewska 8 1832 Ząbkowska 217 D. Bruniewska Katarzyna 12 1852 Ząbkowska 217 K. Zabrockiego Stefana Ssów 12 1869 Ząbkowska 217 Dzichciński Stanisław 12  
1807/08 Ząbkoska 218 D. Lewarski 1821 Ząbkoska 218 D. Lewarski 8 1832 Ząbkowska 218 D. Lewarski Jakób 12 1852 Ząbkowska 218 D. Kurowskiego Fran. Ssów 12 1869 Ząbkowska 218 Kurowska Barbara 12  
1807/08 Ząbkoska 219 D. Seredzianski 1821 Ząbkoska 219 D. Srzedziński 8 1832 Ząbkowska 219 D. Borowski Woyciech 12 1852 Ząbkowska 219 D. Wejsblat Kopel 12 1869 Ząbkowska 219 Wajsblat Koppel 12  
1807/08 Wołowa 220 D. Golański 1821 Wołowa 220 D. Golańska 8 1832 Wołowa 220 D. Golańska Agnieszka 12 1852 Wałowa 220 D. Golański Mikołaj 12 1869 Wołowa 220 Fedecki Józef 12  
1807/08 Wołowa 221 D. Zielińska 1821 Wołowa 221 D. Wardyński 8 1832 Wołowa 221 D. Wardzińskiego Ssów 12 1852 Wałowa 221 D. Maszkiewicz Piotr 12 1869 Wołowa 221 Maszkiewicz Piotr 12  
1807/08 Wołowa 222 D. Niedzielski 1821 Wołowa 222 D. Niedziewska 8 1832 Wołowa 222 D. Niedziewska Anna 12 1852 Wałowa 222 D. Brandoszewski Jan 12 1869 Wołowa 222 Jasiński marcin 12  
1807/08 Wołowa 223 D. Beniamin 1821 Wołowa 223 D. Icyk Beniamin 8 1832 Wołowa 223 D. Gesundheit Josek 12 1852 Wałowa 223 D. Gesundheit Ruchla 12 1869 Wołowa 223 Banhoff Kolei Teres. 12  
1807/08 Wołowa 224 D. Biernacki 1821 Wołowa 224a D. Cichocki 8 1832 Wołowa 224a K. Cichocki Dominik 12 1852 Wałowa 224a K. Potapeńko Mikołaj 12 1869 Wołowa 224a Krzyżanowski Józef 12  
1821 Wołowa 224b D. Kruszewski 8 1832 Wołowa 224b K. Kruszewski Tobiasz 12 1852 Wałowa 224b D. Kruszewski Tobiasz 12 1869 Wołowa 224b Banhoff Kolei Teres. 12  
1807/08 Wołowa 225 D. Orłowski 1821 Wołowa 225 D. Sierputowski 8 1832 Wołowa 225 D. Sierputowski Jan 12 1852 Wałowa 225 D. Mściwojewska Maryanna 12 1869 Wołowa 225 Holtorf Aleksander 12  
1807/08 Wołowa 226 D. Abelman 1821 Wołowa 226a D. Eyzyk Szmul 8 1832 Wołowa 226a D. Eyzyk Schmul Schoenberg 12 1852 Wałowa 226a D. Schoenberg Eyzyk 12 1869 Wołowa 226a Szenberg Jakób 12  
1821 Wołowa 226b D. Eyzyk Szmul 8 1832 Wołowa 226b D. Dolecki Ludwik 12 1852 Wałowa 226b D. Schoenberg Eyzyk 12  
1807/08 Wołowa 227 D. Becalt 1821 Wołowa 227a D. Szlame Szlamowicz 8 1832 Wołowa 227 D. Szlama Szlamowicz Lublin 12 1852 Wałowa 227a D. Twardo Felix 12 1869 Wołowa 227a Roman Józef 12  
1821 Wołowa 227b D. Szlame Szlamowicz 8 1852 Wałowa 227b Pl. Twardo Felix 12 1869 Wołowa 227b   12  
1807/08 Wołowa 228 D. Berek Smulowicz 1821 Wołowa 228 D. Berek Szmul 8 1832 Wołowa 228 D. Berka Szmula Sonenberga Ssów 12 1852 Wałowa 228 D. . (Modlitwy Wyznania Mojżesz) 12 1869 Wołowa 228 Gmina Izraelska 12  
1807/08 Wołowa 229 D. Wnoroski 1821 Wołowa 229 D. Wnorowska 8 1832 Wołowa 229 D. Kowalew Piotr 12 1852 Wałowa 229 Pl. Marczyński Łukasz 12 1869 Wołowa 229 Koziarski Antoni 12  
1807/08 Wołowa 230 D. Preys 1821 Wołowa 230 D. Radziszewski 8 1832 Wołowa 230 D. Skiwiński Antoni 12 1852 Wałowa 230 Pl. Skiwiński Antoni 12 1869 Wołowa 230 Jorge Bogumił 12  
1807/08 Wołowa 231 D. Milewska 1821 Wołowa 231 D. Raymund 8 1832 Wołowa 231 D. Raymund Antoni 12 1852 Wałowa 231 D. Bogdański Jan 12 1869 Wołowa 231 Smoczyńska Ludwika 12  
1807/08 Wołowa 232 Pl.pusty Zalewski 1821 Wołowa 232 D. Wardyński 8 1832 Wołowa 232 D. Wardyński Józef 12 1852 Wałowa 232a D. Wardyński Józef 12 1869 Wołowa 232a Wardyński Józef 12  
1852 Wałowa 232b D. Wardyński Józef 12 1869 Wołowa 232b Wardyński Józef 12  
1807/08 Wołowa 233 D. Siewierski 1821 Wołowa 233 D. Kamiński 8 1832 Wołowa 233 D. Borzęcki Stanisław 12 1852 Wałowa 233 D. Skiwiński Antoni 12 1869 Wołowa 233 Bragin Anna 12  
1807/08 Wołowa 234 D. Krzyżanoski 1821 Wołowa 234 D. Andrzeiewski 8 1832 Wołowa 234 D. Swierczewski Jakób 12 1852 Wałowa 234 D. Dowgiełło Andrzej 12 1869 Wołowa 234 Bontan Józefina 12  
1807/08 Wołowa 235 D. Glazygier 1821 Wołowa 235 D. Kamiński 8 1832 Wołowa 235 D. Kamińska Rozalia 12 1852 Wałowa 235 Pl. Piotrowski Jan 12 1869 Wołowa 235 Dzichciński Stanisław 12  
1807/08 Wołowa 236 D. Gross 1821 Wołowa 236 D. Budzyński 8 1832 Wołowa 236 D. Komorowski Augustyn 12 1852 Wałowa 236 D. Przeradzki Piotr 12 1869 Wołowa 236 Skibiński Antoni 12  
1807/08 Wołowa 237 D. Biernacki 1821 Wołowa 237 D. Rudkowski 8 1832 Wołowa 237 D. Wyszyńska 12 1852 Wałowa 237 D. Krzyżanowski Józef 12 1869 Wołowa 237 Jaworowska Adelajda 12  
1807/08 Wołowa 238 Celbuda Skarbowa 1821 Wołowa 238a Celbuda   8 1832 Wołowa 238a K. Rządowa (Cellbuda) 12 1852 Wałowa 238a K. Miasto Warszawa 12 1869 Wołowa 238a Rogatki Moskiewskie 12  
1821 Wołowa 238b D. Czyżewski 8 1832 Wołowa 238b K. Rządowa (Cellbuda) 12 1852 Wałowa 238b D. Rakowski 12 1869 Wołowa 238b Idzikowska Marja 12  
1821 Wołowa 238c D. Rosiński 8 1832 Wołowa 238c K. Czyżewski Wawrzyniec 12 1852 Wałowa 238c D. Kruszewski Wincenty 12 1869 Wołowa 238c Kruszewska Józefa 12  
1832 Wołowa 238d K. Rosiński Ludwik 12 1852 Wałowa 238d Pl. Wirzbowy Paweł 12 1869 Wołowa 238d Tyntwas Bernard 12  
1807/08 Wołowa 239 Karczma Króleska   1821   239       1832   239       1852 Wałowa 239 D. Lubański Kazimierz 12 1869 Wołowa 239 Pancer Teofil 12  
1807/08 Wołowa 240 D. Barankiewicz 1821 Wołowa 240 D. Dmowski 8 1832 Wołowa 240 D. Dmowska Maryanna 12 1852 Wałowa 240 Pl. Domowska Maryanna 12 1869 Wołowa 240 Cmentarz Pragski 12  
1869 Wołowa 240a Dymowska Marja 12  
1807/08 Wołowa 241 D. Kosiński 1821 Wołowa 241 D. Żakowska 8 1832 Wołowa 241 D. Zachowska Maryanna 12 1852 Wałowa 241 D. Czyżewska Rozalia 12 1869 Wołowa 241 Bewenze Jan 12  
1807/08 Wołowa 242 D. Reanowa 1821 Wołowa 242 D. Włodarska 8 1832 Wołowa 242 D. Bielickiego Ssów 12 1852 Wałowa 242 D. Godziński Józef 12 1869 Wołowa 242 Niemczyk Marja 12  
1807/08 Wołowa 243 D. Kapituły Płockiej 1821 Wołowa 243 D. Rudolf 8 1832 Wołowa 243 D. Wehotek Rudolf 12 1852 Wałowa 243 D. Korzeniewski Kacper 12 1869 Wołowa 243 Gritzman Zelman 12  
1807/08 Wołowa 244 Pl.pusty Krzyżanowski 1821   244       1832   244       1852 Wałowa 244 Pl. Korzeniewski Kacper 12 1869 Wołowa 244 Gritzman Zelman 12  
1807/08 Wołowa 245 D. Biernacki 1821 Wołowa 245 D. Piekrzewicz 8 1832 Wołowa 245 D. Piekrzewicz Jakób 12 1852 Wałowa 245 Pl. Miasto Warszawa 12 1869 Wołowa 245 Plac Miasta Warsz. 12  
1807/08 Wołowa 246 D. Czesnik 1821 Wołowa 246a D. Wolf Eyzyk 8 1832 Wołowa 246a D. Wolf Eyzyk Schonberg 12 1852 Wałowa 246a Pl. Schoenberg Eyzyk 12 1869 Wołowa 246a Hummel Abracham 12  
1821 Wołowa 246b D. Wolf Eyzyk 8 1832 Wołowa 246b D. Wolf Eyzyk Schonberg 12 1852 Wałowa 246b Pl. Schoenberg Eyzyk 12  
1807/08 Wołowa 247 D. Kelman 1821 Wołowa 247 D. Kielman Szulim 8 1832 Wołowa 247 D. Kielman Szulim Gips 12 1852 Wałowa 247 D. Kruszewski Wincenty 12 1869 Wołowa 247 Kruszewska Józefa 12  
1807/08 Wołowa 248 K Berek Josowicz 1821 Wołowa 248 K Berek Josek 8 1832 Wołowa 248 D. Berka Joskowicz Gutwerk Ssów 12 1852 Wałowa 248 K. Kruszewski Wincenty 12 1869 Wołowa 248 Koralewicz Francis. 12  
1807/08 Wołowa 249 D. Majewski 1821 Wołowa 249a D. Rudnicki 8 1832 Wołowa 249a D. Rudnicki Jakób 12 1852 Wałowa 249a K. Bereksohn Gabryel 12 1869 Wołowa 249a Wróblewski Stanis. 12  
1821 Wołowa 249b D. Rudnicki 8 1832 Wołowa 249b D. Rudnicki Jakób 12 1852 Wałowa 249b K. Bereksohn Gabryel 12  
1807/08 Wołowa 250 D. Widgor Joskowicz 1821 Wołowa 250a D. Wigdor Icyk 8 1832 Wołowa 250a D. Wigdor Icyk Glas 12 1852 Wałowa 250a K. Faingritz Wolf 12 1869 Wołowa 250 Faingrytz Wolf 12  
1821 Wołowa 250b D. Wigdor Icyk 8 1832 Wołowa 250b D. Wigdor Icyk Glas 12 1852 Wałowa 250b K. Faingritz Wolf 12  
1807/08 Wołowa 251 D. Dymitrowicz 1821 Wołowa 251 D. Dymitrowicz 8 1832 Wołowa 251 D. Paryssota Ludwika Ssów 12 1852 Wałowa 251 Pl. Jesionowski Chaim 12 1869 Wołowa 251 Faingrytz Wolf 12  
1807/08 Wołowa 252 Pl.pusty Wasiłoski 1821 Wołowa 252 D. Mordko Szaia 8 1832 Wołowa 252 D. Mortka Szaia Reysiger 12 1852 Wałowa 252 D. Rasnerowa Szajowa 12 1869 Wołowa 252 Kronengold Szmul 12  
1807/08 Wołowa 253 D. Osielski 1821 Wołowa 253 D. Osielska 8 1832 Wołowa 253 D. Heyssman Szymon Hersz 12 1852 Wałowa 253 D. Brzezińska 12 1869 Wołowa 253 Holtorf Anna 12  
1807/08 Wołowa 254 D. Milewska 1821 Wołowa 254a D. Sierputowski 8 1832 Wołowa 254a D. Sierputowski Jan 12 1852 Wałowa 254a Pl. Mściwojewska Maryanna 12 1869 Wołowa 254 Holrorf Aleksander 12  
1821 Wołowa 254b D. Sierputowski 8 1832 Wołowa 254b D. Sierputowski Jan 12 1852 Wałowa 254b Pl. Mściwojewska Maryanna 12  
1821 Wołowa 254c D. Sierputowski 8 1832 Wołowa 254c D. Sierputowski Jan 12 1852 Wałowa 254c Pl. Mściwojewska Maryanna 12  
1821 Wołowa 254d D. Sierputowski 8 1832 Wołowa 254d D. Sierputowski Jan 12 1852 Wałowa 254d Pl. Mściwojewska Maryanna 12  
1807/08 Sprzeczna 255 D. Wrubleski 1821 Sprzeczna 255 D. Wigdor Icyk 8 1832 Zupna 255 D. Wigdor Icyk Glas 12 1852 Zupna 255 Pl. Glassa Icka Wigdora Ssów 12 1869 Wołowa 255 Fajgrutz Wolf 12  
1807/08 Sprzeczna 256 Zupa Solna Skarbowa 1821   256       1832   256       1852   256       1869   256      
1807/08 Sprzeczna 257 Plac Zupny Skarbowa 1821   257       1832   257       1852   257       1869   257      
1807/08 Sprzeczna 258 D. Rudnicki 1821   258       1832   258       1852   258       1869   258      
1807/08 Sprzeczna 259 D. Poliwczyński 1821   259       1832   259       1852   259       1869   259      
1807/08 Sprzeczna 260 D. Kraszewski 1821   260       1832   260       1852   260       1869   260      
1807/08 Sprzeczna 261 D. Znamiecki 1821   261       1832   261       1852   261       1869   261      
1807/08 Sprzeczna 262 D. Kędzielsky 1821   262       1832   262       1852   262       1869   262      
1807/08 Sprzeczna 263 Pl.pusty Firling 1821   263       1832   263       1852   263       1869   263      
1807/08 Sprzeczna 264 D. Woycicki 1821   264       1832   264       1852   264       1869   264      
1807/08 Sprzeczna 265 Sp. Berek Smulowicz 1821   265       1832   265       1852   265       1869   265      
1807/08 Sprzeczna 266 D. Koryciński 1821   266       1832   266       1852   266       1869   266      
1807/08 Sprzeczna 267 D. Strzała 1821   267       1832   267       1852   267       1869   267      
1807/08 Sprzeczna 268 D. Bobiński 1821   268       1832   268       1852 Sprzeczna 268 D. Piekrzewicz Maryanna 12 1869 Sprzeczna 268 Kruszewski Jan 12  
1807/08 Sprzeczna 269 D. Włostowski 1821 Sprzeczna 269 D. Piszkowski 8 1832 Sprzeczna 269 D. Piszkowskiego Ssów 12 1852 Sprzeczna 269 D. Piskowski Franciszek 12 1869 Sprzeczna 269 Piszkowski Franciszek 12  
1807/08 Sprzeczna 270 D. Poliwczyński 1821 Sprzeczna 270 D. Tański 8 1832 Sprzeczna 270 D. Obrębski Wincenty 12 1852 Sprzeczna 270 D. Obrębski Wincenty 12 1869 Sprzeczna 270 Obrębski Wincenty 12  
1807/08 Mokra 271 D. Czyżewski 1821   271       1832   271       1852 Sprzeczna 271 K. Miasto Warszawa 12 1869 Sprzeczna 271 Miasto Warszawy 12  
1807/08 Mokra 272 D. Czyżewski 1821   272       1832   272       1852 Sprzeczna 272 Pl. Piekrzewicz Maryanna 12 1869 Sprzeczna 272 Kruszewski Jan 12  
1807/08 Mokra 273 D. Białecki 1821   273       1832   273       1852 Sprzeczna 273 D. Tymofiejew Elżbieta 12 1869 Petersburgska 273 Zdzienicka 12  
1807/08 Mokra 274 D. Byszkiewicz 1821   274       1832   274       1852 Sprzeczna 274 Pl. Tymofiejew Elżbieta 12 1869 Petersburgska 274 Zdzienicka 12  
1807/08 Mokra 275 D. Biełecki 1821   275       1832   275       1852 Sprzeczna 275 Pl. Tymofiejew Elżbieta 12 1869 Petersburgska 275 Grejlich Jan 12  
1807/08 Mokra 276 D. Rybicki 1821   276       1832   276       1852 Sprzeczna 276 Pl. Konaszewski Grzegorz 12 1869 Petersburgska 276 Kornaszewski 12  
1807/08 Mokra 277 D. Makowski 1821   277       1832   277       1852 Sprzeczna 277 Pl. Żebrowska Katarzyna 12 1869 Petersburgska 277 Hais Izaak 12  
1869 Petersburgska 277a Felthusen Zyg 12  
1807/08 Mokra 278 D. Poliwczyński 1821   278       1832   278       1852 Sprzeczna 278 Pl. Kurowski Franciszek 12 1869 Petersburgska 278 Kurowski Feliks 12  
1807/08 Słodowa 279 D. Sienicka 1821   279       1832   279       1852 Sprzeczna 279 Pl. Menżyków 12 1869   279      
1807/08 Słodowa 280 Pl.pusty Kędrzyński 1821   280       1832   280       1852 Sprzeczna 280 Pl. Kicki Kajetan 12 1869 Petersburgska 280 Kicki Kajetan 12  
1807/08 Słodowa 281 D. (*) Kędrzyński 1821   281       1832   281       1852 Sprzeczna 281 Pl. Kicki Kajetan 12 1869 Petersburgska 281 Kicki Kajetan 12  
1807/08 Słodowa 282 D. (*) Kumanowski 1821   282       1832   282       1852 Sprzeczna 282 Pl. Winnicki Ignacy 12 1869 Petersburgska 282 Bobrownicki 12  
1807/08 Słodowa 283 D. (*) Szymańska 1821   283       1832   283       1852 Sprzeczna 283 Pl. Winnicki Ignacy 12 1869 Petersburgska 283 Bobrownicki 12  
1807/08 Słodowa 284 D. (*) Kopcińska 1821   284       1832   284       1852 Sprzeczna 284 Pl. Winnicki Ignacy 12 1869 Petersburgska 284 Bobrownicki 12  
1807/08 Słodowa 285 D. (*) Biernacki 1821   285       1832   285       1852 Kępna 285 Pl. Borkowski Józef 12 1869   285      
1807/08 Słodowa 286 D. (*) Szynański 1821   286       1832   286       1852 Kępna 286 Pl. Wojcicki Władysław 12 1869 Moskiewska 286 Ejbel Cypryan 12  
1807/08 Słodowa 287 D. (*) Biernacki 1821   287       1832   287       1852   287       1869   287      
1807/08 Słodowa 288 D. (*) Rudolf 1821   288       1832   288       1852 Kępna 288 D. Jesionowska Ryfka 12 1869 Moskiewska 288 Nakonieczny Jan 12  
1807/08 Słodowa 289 D. (*) Neyman 1821   289       1832   289       1852 Kępna 289 D. Bruszewski Felix 12 1869 Moskiewska 289 Bruszewski Feliks 12  
1807/08 Słodowa 290 D. (*) Neyman 1821   290       1832   290       1852 Kępna 290 Pl. Pietrasiewicz Ignacy 12 1869 Moskiewska 290 Jarecki Józef 12  
1807/08 Słodowa 291 D. (*) Jeziorkoski 1821   291       1832   291       1852 Kępna 291 Pl. Pietrasiewicz Ignacy 12 1869 Moskiewska 291 Pietrasiewicz Wojciech 12  
1807/08 Słodowa 292 D. (*) Burchert 1821   292       1832   292       1852   292       1869   292      
1807/08 Słodowa 293 D. (*) Weyzer 1821   293       1832   293       1852   293       1869   293      
1807/08 Słodowa 294 D. (*) Pniewska 1821   294       1832   294       1852   294       1869   294      
1807/08 Słodowa 295 D. (*) Firling 1821   295       1832   295       1852   295       1869   295      
1807/08 Słodowa 296 D. (*) Firling 1821   296       1832   296       1852   296       1869   296      
1807/08 Słodowa 297 D. Kłoszewska 1821   297       1832   297       1852   297       1869   297      
1807/08 Kępna 298 D. Szymański 1821   298       1832   298       1852   298       1869   298      
1807/08 Kępna 299 D. Trawiński 1821   299       1832   299       1852   299       1869   299      
1807/08 Kępna 300 D. Nadolski 1821   300       1832   300       1852   300       1869 Moskiewska 300 Maszkowska Marja 12  
1807/08 Kępna 301 D. Lipiński 1821   301       1832   301       1852   301       1869 Moskiewska 301 Szultz Franciszek 12  
1807/08 Kępna 302 D. Lipiński 1821   302       1832   302       1852   302       1869   302      
1807/08 Kępna 303 D. Pasterski (*)   1821   303       1832   303       1852   303       1869   303      
1807/08 Kępna 304 D. Pasterski (*)   1821   304       1832   304       1852   304       1869   304      
1807/08 Kępna 305 D. Pasterski (*)   1821   305       1832   305       1852   305       1869   305      
1807/08 Kępna 306 D. Stefanowska 1821   306       1832   306       1852   306       1869   306      
1807/08 Kępna 307 D. (*) Kuczyński 1821   307       1832   307       1852   307       1869   307      
1807/08 Kępna 308 D. (*) Marchlewski 1821   308       1832   308       1852   308       1869   308      
1807/08 Kępna 309 D. (*) Dąbrowski 1821   309       1832   309       1852   309       1869 Moskiewska 309 SS. Szenberg 12  
1807/08 Holendry 310 D. Markoski 1821 Kępna 310 D. Dey 8 1832 Kępna 310 D. Lange 12 1852 Kępna 310 D. Lange Natalia 12 1869 Moskiewska 310 Bruszewski Feliks 12  
1807/08 Holendry 311 K Skarbowa 1821 Kępna 311 D. Bruszewski 8 1832 Kępna 311 D. Bruszewski Felix 12 1852 Kępna 311 D. Bruszewski Felix 12 1869 Moskiewska 311 Firus leopold 12  
1807/08 Holendry 312 D. Papiska 1821 Kępna 312 D. Papiska 8 1832 Kępna 312 D. Papiski Karol 12 1852 Kępna 312 D. Baranowskich Ssów 12 1869 Moskiewska 312 Rolbiecki Nepomucen 12  
1807/08 Holenderska 313 D. Kulesiński 1821   313       1832   313       1852   313       1869   313      
1807/08 Holenderska 314 D. Gutkowski 1821   314       1832   314       1852   314       1869   314      
1807/08 Holenderska 315 D. Zakoski 1821   315       1832   315       1852   315       1869   315      
1807/08 Holenderska 316 D. Kłosiński 1821   316       1832   316       1852   316       1869   316      
1807/08 Holenderska 317 D. Pasterski (*)   1821   317       1832   317       1852   317       1869   317      
1807/08 Holenderska 318 D. Rumiński 1821   318       1832   318       1852   318       1869   318      
1807/08 Holenderska 319 Pl.pusty Leszczyński 1821   319       1832   319       1852   319       1869   319      
1807/08 Holenderska 320 Pl.pusty Borkoski 1821   320       1832   320       1852   320       1869   320      
1807/08 Holenderska 321 Pl.pusty Biernacki 1821   321       1832   321       1852   321       1869   321      
1807/08 Holenderska 322 Pl.pusty Biernacki 1821   322       1832   322       1852   322       1869   322      
1807/08 Holenderska 323 D. (*) Biernacki 1821   323       1832   323       1852   323       1869   323      
1807/08 Holenderska 324 D. (*) Biernacki 1821   324       1832   324       1852   324       1869   324      
1807/08 Łysa 325 D. (*) Leibstein 1821   325       1832   325       1852   325       1869   325      
1807/08 Łysa 326 D. (*) Leibstein 1821   326       1832   326       1852   326       1869   326      
1807/08 Łysa 327 D. (*) Papiska 1821   327       1832   327       1852   327       1869   327      
1807/08 Łysa 328 D. (*) Dziwilski 1821   328       1832   328       1852   328       1869   328      
1807/08 Łysa 329 D. (*) Huntz 1821   329       1832   329       1852   329       1869   329      
1807/08 Łysa 330 D. (*) Mileski 1821   330       1832   330       1852   330       1869   330      
1807/08 Łysa 331 D. (*) Dyżewski 1821   331       1832   331       1852   331       1869   331      
1807/08 Łysa 332 Pl.pusty Preys 1821   332       1832   332       1852   332       1869   332      
1807/08 Łysa 333 D. (*) Murantowicz 1821   333       1832   333       1852   333       1869   333      
1807/08 Łysa 334a D. (*) Rydłoska 1821   334a       1832   334a       1852   334a       1869   334a      
1807/08 Łysa 334b D. (*) Ryniewiecki 1821   334b       1832   334b       1852   334b       1869   334b      
1807/08 Łysa 335 D. (*) Fiałkoski 1821   335       1832   335       1852   335       1869   335      
1807/08 Łysa 336 D. (*) Kornaszewski 1821   336       1832   336       1852   336       1869   336      
1807/08 Rogowa 337 Pl.pusty Hoiendor 1821   337       1832   337       1852   337       1869   337      
1807/08 Rogowa 338 D. Tuczyński 1821   338       1832   338       1852   338       1869   338      
1807/08 Farna 339 Pl.pusty Choiecki 1821   339       1832   339       1852   339       1869   339      
1807/08 Farna 340 K (*) Kędrzeński 1821   340       1832   340       1852   340       1869   340      
1807/08 Farna 341 D. (*) Zoe;aslpslo 1821   341       1832   341       1852   341       1869   341      
1807/08 Farna 342 Szpit. Farny (*)   1821   342       1832   342       1852   342       1869   342      
1807/08 Farna 343 D. (*) Podiaski 1821   343       1832   343       1852   343       1869   343      
1807/08 Farna 344 D. (*) Kwiatkoski 1821   344       1832   344       1852   344       1869   344      
1807/08 Farna 345 Pl.pusty Gaieski 1821   345       1832   345       1852   345       1869   345      
1807/08 Farna 346 D. (*) Mrokoski 1821   346       1832   346       1852   346       1869   346      
1807/08 Farna 347 D. (*) Sinpaul 1821   347       1832   347       1852   347       1869   347      
1807/08 Farna 348 D. (*) Chruścicki 1821   348       1832   348       1852   348       1869   348      
1807/08 Farna 349 D. (*) Kuczyński 1821   349       1832   349       1852   349       1869   349      
1807/08 Farna 350 D. (*) Gaiewski 1821   350       1832   350       1852   350       1869 Brukowa 350 Lachowski Ludwik 12  
1807/08 Farna 351 Probostwo Farne (*)   1821   351       1832   351       1852   351       1869   351      
1807/08 Widna 352 D. (*) Kobrzyński 1821   352       1832   352       1852   352       1869   352      
1807/08 Gliniana 353 Mydlarnia (*) Anyz 1821   353       1832   353       1852   353       1869   353      
1807/08 Gliniana 354 D. (*) Niechczyński 1821   354       1832   354       1852   354       1869   354      
1807/08 Gliniana 355 D. (*) Stoczkiewicz 1821   355       1832   355       1852   355       1869   355      
1807/08 Gliniana 356 D. (*) Wrublewski 1821   356       1832   356       1852   356       1869   356      
1807/08 Gliniana 357 D. (*) Sadowski 1821   357       1832   357       1852   357       1869   357      
1807/08 Gliniana 358 D. (*) Sztrzelecki 1821   358       1832   358       1852   358       1869   358      
1807/08 Gliniana 359 D. (*) Sublakiewicz 1821   359       1832   359       1852   359       1869   359      
1807/08 Niewinna 360 D. Kowalow 1821   360       1832   360       1852   360       1869   360      
1807/08 Niewinna 361 D. Teszant 1821   361       1832   361       1852   361       1869   361      
1807/08 Niewinna 362 D. Orzygalski 1821   362       1832   362       1852   362       1869   362      
1807/08 Niewinna 363 D. Froim 1821   363       1832   363       1852   363       1869   363      
1807/08 Niewinna 364 D. Wardyński 1821   364       1832   364       1852   364       1869   364      
1807/08 Niewinna 365 D. Kruszewski 1821   365       1832   365       1852   365       1869   365      
1807/08 Niewinna 366 Pl.pusty Szyskoski 1821   366       1832   366       1852   366       1869   366      
1807/08 Niewinna 367 D. (*) Czyżeski 1821   367       1832   367       1852   367       1869   367      
1807/08 Niewinna 368 D. (*) Dybaczyński 1821   368       1832   368       1852   368       1869   368      
1807/08 Niewinna 369 D. (*) Jurge 1821   369       1832   369       1852   369       1869   369      
1807/08 Niewinna 370 D. (*) Chumiecki 1821   370       1832   370       1852   370       1869   370      
1807/08 Niewinna 371 D. (*) Mencel 1821   371       1832   371       1852   371       1869 Brukowa 371 Muck Wilhelm 12  
1807/08 Niewinna 372 D. Weys 1821   372       1832   372       1852   372       1869   372      
1807/08 Brukowana 373 Odwach Mostowy   1821   373       1832   373       1852   373       1869   373      
1807/08 Brukowana 374 K Bogucka 1821 Brukowa 374 K Odwach Główny 8 1832 Brukowa 374 K. Schindlerowey Salomei Ssów 12 1852 Brukowa 374 K. Miasto Warszawa 12 1869   374      
1807/08 Brukowana 375 K Papiska 1821 Brukowa 375 K Papiski 8 1832 Brukowa 375 K. Papiskiego Karola Ssów 12 1852 Brukowa 375 K. Papierskich Ssów 12 1869 Brukowa 375 Rolbiecki Nepomucen 12  
1807/08 Brukowana 376 D. Swięckoski 1821 Brukowa 376 D. Rosiński 8 1832 Brukowa 376 D. Kosiński Mateusz 12 1852 Brukowa 376 K. Kosiński Mateusz 12 1869 Brukowa 376 Scholtze Adolf 12  
1807/08 Brukowana 377 D. Teszant 1821 Brukowa 377 D. Kwiatkowski 8 1832 Brukowa 377 D. Szubiakiewicz Andrzey 12 1852 Brukowa 377 D. Szubiakiewicz Andrzej 12 1869 Brukowa 377 Tomerski Michał 12  
1807/08 Brukowana 378 D. Bogucka 1821 Brukowa 378 D. Mikulski 8 1832 Brukowa 378 D. Mikulska Agnieszka 12 1852 Brukowa 378 D. Mikulskich Ssów 12 1869 Brukowa 378 Zagórna Anna 12  
1807/08 Brukowana 379 K Skibniewska 1821 Brukowa 379 K Skibniewskich Ssów 8 1832 Brukowa 379 K. Skibniewskiego Ssów 12 1852 Brukowa 379 K. Skibniewski Józef 12 1869 Brukowa 379 Zaremba Witalis 12  
  1869 Brukowa 379a Rolbiecki Nepomucen 12  
1807/08 Brukowana 380 D. (*) Zaleski 1821   380           380       1852 Brukowa 380 Pl. Janasz Józef 12 1869 Brukowa 380a Szlachtuz Rządowy 12  
1832 1869 Brukowa 380 Janasz Józef 12  
1807/08 Brukowana 381 D. (*) Boneberger 1821   381       1832   381       1852 Brukowa 381 Pl. Minter Karol 12 1869 Brukowa 381 Minter Karol 12  
1807/08 Brukowana 382 Plac Kościelny   1821   382       1832   382       1852   382       1869   382      
1807/08 Brukowana 383 Probostwo (*)   1821   383       1832   383       1852   383       1869   383      
1807/08 Brukowana 384 Probostwo (*)   1821   384       1832   384       1852   384       1869   384      
1807/08 Brukowana 385 D. (*) Anyz 1821   385       1832   385       1852 Brukowa 385 D. Bartyswer Haskiel 12 1869 Brukowa 385 Bardiower Haskel 12  
  Brukowa 385b Lipkau Julian 12  
  Brukowa 385c Flat Józef 12  
  Brukowa 385d Zieliński Aug. 12  
1807/08 Brukowana 386 D. (*) Szymański 1821   386       1832   386       1852 Brukowa 386 Pl. Bartyswer Haskiel 12 1869 Brukowa 386 Bardiower Haskel 12  
1807/08 Brukowana 387 D. (*) Podbilski 1821   387       1832   387       1852 Brukowa 387 D. Maciejewska Maryanna 12 1869 Brukowa 387 Swinkowska Ewa 12  
1807/08 Brukowana 388 D. (*) Chumięcki 1821   388       1832   388       1852 Brukowa 388 D. Kurowskiego Fran. Ssów 12 1869 Brukowa 388 Kurowski Feliks 12  
1807/08 Brukowana 389 D. (*) Mencel 1821   389       1832   389       1852 Brukowa 389 D. Frantzke Karol 12 1869 Brukowa 389 Wajchenberg Jank. 12  
1807/08 Brukowana 390 K Weys 1821 Brukowana 390 D. Ways 8 1832 Brukowa 390 D. Scholtze Franciszek 12 1852 Brukowa 390 K. Scholtze Franciszek 12 1869 Brukowa 390 Szultze Franciszek 12  
1807/08 Brukowana 391 K Sterna 1821 Brukowana 391 D Berek Zelig 8 1832 Brukowa 391 K. Berek Zelkiewicz Schildberg 12 1852 Brukowa 391a K. Schuldberg Berek  12 1869 Brukowa 391a SS.Kruszewskich 12  
1852 Brukowa 391b Pl. Kruszewski Tobiasz 12 1869 Brukowa 391b Idzikowska Marja 12  
  Brukowa 391 Szyldberg Manas 12  
1807/08 Brukowana 392 D. Wasiłoski 1821   392     8 1832 Brukowa 392 D. Berek Zelkiewicz Schildberg 12 1852 Brukowa 392 D. Miasto Warszawa 12 1869 Brukowa 392 Koszary straży ogniowej 12  
1807/08 Brukowana 393 D. (*) Eichler 1821   393       1832   393       1852 Brukowa 393 K. Scholtze Franciszek 12 1869 Brukowa 393 Dom D.Ż.W.T. 12  
1807/08 Brukowana 394 K (*) Kruszewski 1821   394       1832   394       1852   394       1869   394      
1807/08 Brukowana 395 D. (*) Ziebro 1821   395       1832   395       1852   395       1869   395      
1807/08 Brukowana 396 D. (*) Liskiewicz 1821   396       1832   396       1852   396       1869   396      
1807/08 Brukowana 397 D. (*) Bajer 1821   397       1832   397       1852 Brukowa 397 Pl. Schultz 12 1869 Brukowa 397 Rożycki Juliusz 12  
1807/08 Brukowana 398 D. (*) Niwiński 1821   398       1832   398       1852 Brukowa 398 D. Mrozowski Józef 12 1869 Brukowa 398 Mrozowski Jan 12  
1807/08 Brukowana 399 D. (*) Dąbroski 1821   399       1832   399       1852 Brukowa 399 D. Rubinstein Berek 12 1869 Brukowa 399 Robinsztajn Berek 12  
1807/08 Brukowana 400 D. (*) Bogusławski 1821   400       1832   400       1852 Brukowa 400 Pl. Baar Franciszek 12 1869 Brukowa 400 Wolfin Józef 12  
1807/08 Brukowana 401 D. (*) Bogusławski 1821   401       1832   401       1852 Brukowa 401 Pl. Okuliński Józef 12 1869 Brukowa 401 Kwiatkowska Ewa 12  
1807/08 Brukowana 402 Plac Graboski 1821   402       1832   402       1852 Brukowa 402 Pl. Nowicki Stanisław 12 1869 Brukowa 402 Nowicki Michał 12  
1807/08 Brukowana 403a D. Głowacki 1821 Brukowana 403 K. Goetz 8 1832 Brukowa 403 K. Goetz Jan 12 1852 Brukowa 403 K. Bardiower Haskiel 12 1869 Brukowa 403 Bardiower Haskel 12  
1807/08 Brukowana 403b D. Gieca  
1807/08 Brukowana 404 K Wierzbicki 1821 Brukowana 404 K Wysocki 8 1832 Brukowa 404 K. Zułkowski Józef 12 1852 Brukowa 404 D. Szubiakiewicz Andrzej 12 1869 Brukowa 404 Gradepan i Saksenh. 12  
1807/08 Brukowana 405 K Budnicki 1821 Brukowana 405 K Budnicki 8 1832 Brukowa 405 K. Budnicki Tomasz 12 1852 Brukowa 405 K. Nowicki Michał 12 1869 Brukowa 405 Markowski Tomasz 12  
1807/08 Brukowana 406 Plac Grabowski 1821   406       1832   406       1852 Brukowa 406 Pl. Nowicki Michał 12 1869 Brukowa 406 Markowski Tomasz 12  
1807/08 Brukowana 407 Plac Wasik 1821   407       1832   407       1852 Brukowa 407 Pl. Nowicki Michał 12 1869 Brukowa 407 Markowski Tomasz 12  
1807/08 Brukowana 408 K Mondziarski 1821 Brukowana 408 K Olędzki 8 1832 Brukowa 408 K. Peters Ferdynand 12 1852 Brukowa 408 K. Fajansów Ssów 12 1869 Brukowa 408 Modenfrost Hersz 12  
1807/08 Brukowana 409 Plac Baier 1821 Brukowana 409 K Skoryna 8 1832 Brukowa 409 K. Skoryny Ssów 12 1852 Brukowa 409 K. Skoryny Krystyana Ssów 12 1869 Brukowa 409 Skoryna Klara 12  
1807/08 Brukowana 410 Pl.pusty Kijański 1821   410       1832   410       1852   410       1869 Szeroka 410 Miasto Warszawy 12  
1807/08 Brukowana 411 D. (*) Garlicki 1821   411       1832   411       1852   411       1869   411      
1807/08 Brukowana 412 Celbuda Mostowa   1821 Brukowana 412 Celbuda Mostowa   8 1832 Brukowa 412 K. Kayla Peysachowa Wołkowyszki 12 1852 Brukowa 412 D. Miasto Warszawa 12 1869 Szeroka 412 Miasto Warszawy 12  
1807/08 Olszowa 413 D. (*) Krasiński 1821   413       1832   413       1852   413       1869 Szeroka 413 Miasto Warszawy 12  
1807/08 Olszowa 414 Plac Kijańskich 1821   414       1832 Brukowa 414 K. Miasto Warszawa 12 1852 Brukowa 414 K. Miasto Warszawa 12 1869 Szeroka 414 Plac Mikołajewski 12  
1807/08 Olszowa 415 K Taubert 1821 Olszowa 415a K Lazaret Woyskowy 8 1832 Olszowa 415a K. Rządowa (Lazaret) 12 1852 Olszowa 415a K. Rządowa 12 1869 Szeroka 415a Punkt Zborny 12  
1821 Olszowa 415b K Magazyn Mostowy 8 1832 Olszowa 415b K. Rządowa (Mag.Woy.) 12 1852 Olszowa 415b K. Rządowa 12 1869 Szeroka 415b Koszary wojskowe 12  
1821 Olszowa 415c D. Piekarnia Woyskowa 8 1832 Olszowa 415c K. Rządowa (Piek.Woy) 12 1852 Olszowa 415c K. Rządowa 12 1869 Szeroka 415c Koszary wojskowe 12  
1821 Olszowa 415d   Domki Woyskowe 8 1832 Olszowa 415d D. Rządowa (Koszary Woy.) 12 1852 Olszowa 415d K. Rządowa 12 1869 Szeroka 415d Koszary wojskowe 12  
1821 Olszowa 415e   Baraki Woyskowe 8 1832 Olszowa 415e Plac Miasto Warszawa 12 1852 Olszowa 415e K. Rządowa 12 1869 Szeroka 415e Ogród Rządowy 12  
1821 Olszowa 415f K. Koszary Woyskowe 8 1832 Olszowa 415f K. Rządowa (Koszary Woy.) 12 1852 Olszowa 415f K. Rządowa 12  
1821 Olszowa 415g St. Stajnie Woyskowe 8 1832 Olszowa 415g K. Rządowa (Stajnie Woy.) 12 1852 Olszowa 415g St. Rządowa 12 1869 Szeroka 415g Stajnie wojskowe 12  
1852 Olszowa 415h K. Miasto Warszawa 12 1869  
1807/08 Olszowa 416 K Chojecki 1821 Olszowa 416 K Kozłowski 8 1832 Olszowa 416 K. Hopfenstaug Zelig 12 1852 Olszowa 416 K. Hopfenstadt Zelig 12 1869   416      
1807/08 Olszowa 417 D. Durantowicz 1821 Olszowa 417a D. Durantowicz 8 1832 Olszowa 417a D. Durantowiczowa 12 1852 Olszowa 417a D. Głowacka Anastazya 12 1869 Olszowa 417 Sienkiewicz Józef 12  
1869 Olszowa 417a Toruniak Mateusz 12  
1821 Olszowa 417b D. Durantowicz 8 1832 Olszowa 417b D. Durantowiczowa 12 1852 Olszowa 417b D. Grabowski Jan 12 1869 Olszowa 417b Grabowska 12  
1807/08 Olszowa 418a D. Tiszka 1821 Olszowa 418a D. Broniewski 8 1832 Olszowa 418a D. Broniewski Jakób 12 1852 Olszowa 418a D. Zawadzkich Ssów 12 1869 Olszowa 418a Wenda Gracyan 12  
1807/08 Olszowa 418b D. Zawadzki 1821 Olszowa 418b D. Zawadzki 8 1832 Olszowa 418b D. Zawadzki Celestyn 12 1852 Olszowa 418b D. Laja Rossen 12 1869 Olszowa 418b Rozen Szymon 12  
1807/08 Olszowa 419 D. Woytuszeski 1821 Olszowa 419 D. Woytuszewski 8 1832 Olszowa 419 D. Woytaszewska Salomea 12 1852 Olszowa 419a D. Barcikowski Marcin 12 1869 Olszowa 419 Komitet mostu stal. 12  
1852 Olszowa 419b D. Rządowy 12  
1807/08 Olszowa 420 Plac Radzanoski 1821   420       1832   420     12 1852 Olszowa 420 D. Hartmann Jan 12 1869 Olszowa 420 Komitet mostu stal. 12  
1807/08 Olszowa 421 Pl.pusty Gutoski 1821   421       1832   421     12 1852   421       1869   421      
1807/08 Olszowa 422 Slachtus Miejski   1821   422       1832   422     12 1852   422       1869   422      
1807/08 Panieńska 423 Kośc. i Klasz. PP.Bernardynek 1821   423       1832   423     12 1852   423       1869   423      
1807/08 Panieńska 424 Plac Radziwiłoski   1821   424       1832   424     12 1852   424       1869   424      
1807/08 Panieńska 425 Mag. Mostowy (*)   1821   425       1832   425     12 1852   425       1869   425      
1807/08 Panieńska 426 D. (*) Budny 1821   426       1832   426     12 1852   426       1869   426      
1807/08 Panieńska 427 D. (*) Burnelowicz 1821   427       1832   427     12 1852   427       1869   427      
1807/08 Panieńska 428 D. Wisocki 1821 Panieńska 428 D. Goetz 8 1832 Panieńska 428 D. Gotz Jan 12 1852 Panieńska 428a D. Sznapmann Kajla 12 1869 Szeroka 428a Sznapmana Kajla 12  
1852 Panieńska 428b D. Cieszański Andrzej 12 1869 Szeroka 428b Ciszański Andrzej 12  
1852 Panieńska 428c D. Grabowski Józef 12  
1807/08 Panieńska 429 Pl.pusty Graboski 1821   429       1832   429       1852   429       1869 Szeroka 429 Grabowska Agnieszka 12  
1807/08 Panieńska 430 Pl.pusty Graboski 1821   430       1832   430       1852   430       1869 Szeroka 430 Grabowska Agnieszka 12  
1807/08 Panieńska 431 Pl.pusty Kiinski 1821   431       1832   431       1852   431       1869 Szeroka 431 Grabowska Agnieszka 12  
1807/08 Panieńska 432 Pl.pusty Durantowicz 1821   432       1832   432       1852   432       1869 Szeroka 432 Grabowska Agnieszka 12  
1807/08 Panieńska 433 D. (*) Słomczyński 1821 Panieńska 433 D. (*) Słomczyński 8 1832 Panieńska 433 Plac Potocki Hr. Alexander 12 1852   433       1869   433      
1807/08 Panieńska 434 Pl.pusty Pietrowski 1821   434       1832   434     12 1852   434       1869   434      
1807/08 Przestronna 435 D. (*) Krasiński 1821   435       1832   435     12 1852   435       1869   435      
1807/08 Przestronna 436 D. (*) Ziello 1821   436       1832   436     12 1852   436       1869   436      
1807/08 Orzechowa 437 Pl.pusty Graboski 1821   437       1832   437     12 1852   437       1869   437      
1807/08 Orzechowa 438 Pl.pusty Konca 1821   438       1832   438     12 1852   438       1869 Petersburgska 438 Bloch Gotlieb 12  
1807/08 Orzechowa 439 Pl.pusty Graboski 1821   439       1832   439     12 1852   439       1869   439      
1807/08 Wspaniała 440 D. (*) Czesnik 1821   440       1832   440     12 1852   440       1869   440      
1807/08 Wspaniała 441 Pl.pusty Krasuccy 1821   441       1832   441     12 1852   441       1869   441      
1807/08 Wspaniała 442 K (*) Gizler 1821   442       1832   442     12 1852   442       1869   442      
1807/08 Wspaniała 443 D. (*) Wasiłoski 1821   443       1832   443